Datum: 23. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Dospělé čekají souboje o čelo tabulky
Vydáno dne 17. 09. 2015 (599 přečtení)

V domácím prostředí mají naši fotbalisté zatím stoprocentní bilanci, kterou si nepokazili ani o uplynulém víkendu.

Vítězství "A" týmu se nerodilo lehce. Domácí sice vedli zásluhou Kučery, ale hosté vzápětí vyrovnali. Kosořickým se podařilo opět vstřelit vedoucí branku Malíkem před odchodem do kabin. Po několika nevyužitých šancí se domácí dočkali kýženého uklidnění až ke konci dvěma zásahy Malíka. V neděli od 16.30 hodin cestují fotbalisté Kosořic na půdu do Benátek, kde se bude hrát o čelo tabulky. Soupeř zatím neztratil ani bod, navíc konta soupeřů zatížil 14 brankami a je zatím nejproduktivnější v soutěži. V loňské sezóně museli nejprve Kosořičtí spolknout hořkou pilulku v podobě porážky 0:3 na půdě soupeře. Ani na jaře to s Kosořickými nevypadalo dobře, dvoubrankové manko ještě v prvním poločase snížil Pára z pokutového kopu. Po změně stran domácí vývoj otočili brankami Malíka a Mašky.

Také borci z rezervy narazí na doposud stoprocentní "béčko" Doubravy a budou bojovat o první místo. Oba týmy minulý víkend nezaváhali. Soupeř si poradil s Beznem vysoko 1:6. Kosořičtí dvěma zásahy Jiřího Boháčka, jedním Darmoše a Bartoníčka přehráli fotbalisty Branžeže. Výkop je tradičně v neděli od 14 hodin. Kosořičtí v loňské sezóně na soupeře ani jednou nestačili. Na podzim doma prohráli 0:3 a jarní duel skončil 3:2, navíc domácí promarnili řadu šancí. Za hosty se dvakrát trefil Lener. První tým s druhým dělí v tabulce pouhé dva body.

Turnaje mini žáků se nyní hrají každý víkend, nyní se naši hráči chystají do Čejetic. Další vydařené vystoupení absolvovali hráči Kosořic minulý víkend v Kropáčově Vrutici s bilancí dvou výher, jedné remízy a jedné porážky.