Datum: 19. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Výkopy již v 16 hodin
Vydáno dne 30. 09. 2015 (563 přečtení)

Nadcházejí víkend čeká obě mužstva dospělých cesta na hřiště soupeřů, kteří shodně uzavírají tabulku své soutěže. Při pohledu na dosavadní výsledky by však byla chyba tyto týmy podcenit.

Hráči bělského "A" týmu sice doposud nasbírali pouhé tři body, ale odehrané zápasy končily těsným rozdílem. Naposledy hráči Bělé pod Bezdězem prohráli v Bezně 2:1. Také fotbalisté Kosořic v minulém zápase nebrali ani bod, když doma poprvé prohráli s Čejeticemi 2:4. Branky vstřelili Grus a Tříska. Podzimní vzájemný duel skončil před rokem vítězstvím Bělé 2:1. Kosořičtí vedli brankou Macháče před odchodem do kabin, jenže domácí zápas po změně stran otočili. Na jaře branka nepadla a zápas skončil smírně.

Také hráči rezervy Skalska zatím uzavírají tabulku. Naposledy skončila přestřelka v Bezně vítězstvím místní rezervy 5:3. V uplynulém kole naopak uspěli Kosořičtí, před vlastním publikem zvítězili 3:1 nad Mukařovem. Domácí poslal do vedení Jiří Boháček, po vyrovnávací brance naštěstí Kraus a Dufek svými brankami strhli vedení opět na stranu domácích. Loni skončil vzájemný zápas v Kosořicích 3:3 po trefách Darmoše, Zítky a Řeháka. Závěrečný zápas loňské sezóny Kosořičtí zakončili v nových dresech, které pokřtili i vítězstvím 1:3. Dvěma góly se blýskl Tříska a jednu přidal Adámek.

Starší mini žáci se po týdenní pauze chystají na další turnaj. Tentokrát bude pořadatelem mužstvo Kochánek.