Datum: 24. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Jaro začíná i pro "B" mužstvo, "áčko" čeká derby
Vydáno dne 07. 04. 2016 (575 přečtení)

Stejně jako na úvod nové sezóny mají i nyní fotbalisté Kosořic po dvou zápasech stoprocentní bilanci.

Tak skončila ve třetím kole po utkání v Rejšicích, kde Kosořičtí podlehli místní rezervě 3:1. Domácí všechny své branky vměstnali do poslední desetiminutovky. Poločasové vedení zařídil Malík. Také soupeř nezačal na jaře špatně. Na půdě druhého Mnichova Hradiště remizoval a minulý víkend porazil Bezno 2:1. Hráči Kosořic v uplynulém kole zvítězili na půdě Předměřic 1:3. Po slibném začátku a brance Konečného domácí vyrovnali. Po prvním poločase však vedli hosté díky brance Malíka. Po změně stran se Kosořičtí začali o výsledek strachovat, ale jen do doby než předměřický stoper nechtěně zvýšil náskok Kosořických.

O víkendu startují jarní odvety i ve IV. třídě. Hráči rezervy se v přípravě zrovna s formou nepotkali, kdy obě utkání prohráli. Na úvod doma přivítají fotbalisty Kropáčovy Vrutice a to v sobotu od 16.30 hodin. Jarní odvety se hrají v jiném pořadí než podzimní zápasy. Vzájemný duel skončil vítězstvím rezervy 1:3, kdy se hattrickem blýskl Darmoš.

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: ada.cz | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )