Datum: 04. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

Sokol Kosořice "A" - Akuma Mladá Boleslav  0:4 (0:0)

Hned dvojice kosořických hráčů měla o motivaci v dnešním duelu postaráno. Právě Tříska s Kučerou hostují v Kosořicích z Akumy.

Těžký, podmáčený terén, kde místy stály kaluže vody, zpočátku fotbalu příliš nesvědčil. Plno nepřesností bylo na obou stranách a prvního vzruchu se tudíž diváci dočkali až ve 22. minutě. Centrovaný míč domácí brankář pouze tečoval, obránce míč nezasáhl a boleslavský Hlaváček přihrával hned před branku. Radost zcela osamoceného Kohnhäusera překazil zdvižený praporek rozhodčího na pomezí. Hráči Akumy měli po většinu prvního poločasu více ze hry, hlavně díky lepšímu pohybu a jistější kombinaci. V další příležitosti se ocitl hostující Valenta po centru Hlaváčka, mířil však nepřesně. Domácí si své šance schovali až na závěr poločasu. Boháček našel u lajny nabíhajícího Gruse, který ve vápně míč zasekl, jenže slabší nohou mířil pouze do gólmana. Tentýž hráč o chvíli později dlouhým pasem našel Macháče. Následný centr našel nabíhajícího Kučeru, jehož zakončení v obtížné pozici skončilo vysoko nad brankou.

Dobrý vstup Kosořických do druhého poločasu přibrzdilo vyloučení Třísky po druhé žluté kartě. Přesto se v další příležitosti nachomýtl Kučera, jenž využil zaváhání soupeřova hráče. Slabou střelou však na úspěch pomýšlet nemohl. Hráči Akumy zužitkovali přesilovku až v 62. minutě po rychlé akci. Kohnhäuser tváří v tvář brankáři dvakrát neuspěl, potřetí však našel před brankou Valentu a ten poprvé v dnešním zápasu propasíroval míč do sítě. O dvě minuty později se po centru z pravé strany sice srazili dva hostující hráči, ale za nimi číhající Král obloučkem překonal Pavlíka v brance podruhé. Hororovou šestiminutovku v podaní domácího týmu završil v 68. minutě opět Valenta. Právě náběh boleslavského hráče obrana nezachytila a zcela osamocený záložník nedal brankáři šanci. Hosté byli na koni, při chuti byl zejména Nový na pravé straně, který zásoboval spoluhráče centrovanými míči. Alespoň malou naději mohl vykřesat kosořický Macháč v 73. minutě, vybíhajícího brankáře ale nepřehodil. Poslední zásah přidal v 76. minutě Kohnhäuser po akci v tandemu se střídajícím Mulačem. Ve zbývajících minutách se utkání dohrávalo spíše z povinnosti. Hosté pouze kontrolovali hru a nepůjčovali soupeři míč.
  • Branky: 62. a 68. Valenta, 64. Král, 76. Kohnhäuser
  • Rozhodčí: Flanderka - Lafek, Zdražil
  • ČK: 54. Tříska (Kosořice)
  • Kosořice: Pavlík - Bašus (38. Heřmanský), Maška, Boháček, Štecher - Grus, Adámek (68. Dědek), Kučera, Lener - Macháč (78. Brejcha), Tříska