Sokol Kosořice - SK Bakov n/Jizerou  2:2 (2:1)

Střetnutí obou celků dopadlo na chlup stejně jako v minulém ročníku.

Kosořice vstoupily do nového ročníku zakřiknutě a hráči hostí byli prvních deset minut u většiny míčů o krok dřív. Již ve čtvrté minutě Kortuse provětral Bláha. Domácí odpověděli nevýraznou hlavičkou Dědka po centru Miškovského. Hlavou zakončoval nepřesně také kosořický Boháček v 19. minutě. V téže minutě bakovský hráč chytře uvolnil Resla, jehož střelu gólman bravurně vytěsnil. První gól viděli diváci ve 23. minutě, ten ovšem nebyl pro postavení mimo hru zakončujícího Zahrádky uznán. K brance nevedla ani dalekonosná střela Hrušky. Legulerní branky se bakovští dočkali ve 36. minutě. Až příliš snadno se Soukup dostal před brankáře a nadvakrát se dokázal prosadit. Odpověď však netrvala dlouho, centr M.Sedláčka si ve vápně zpracoval Miškovský, kterému se míč dostal pod nohy. Domácí záložník si dokázal míč přehodit na levačku a střelou do šibenice se radoval z premiérové branky v novém působišti. Jazýček vah se o tři minuty později přiklonil na kosořickou stranu. Kořínek vyvezl míč přes půl hřiště, místo nahrávky do pravé strany na volného Volemana zvolil parádní uličku na Hrechka. Vyběhnuvší brankář byl proti jeho umístěné střele krátký - 2:1.

Domácí šli do druhé půle s jednobrankovým vedení, což mohl změnit Resl. Naštěstí zakončení nůžkami mezi tři tyče nemířilo. Hosté byli blízko vyrovnání v 58. minutě. Bláhovu přihrávku Frelich tak tak nevyužil. V 65. minutě se ke slovu dostaly také Kosořice. Načechraný centr V.Sedláčka našel Dědka, ten mířil hlavou nad. Stejně si počínal na druhé straně hlavičkující Flodrman. Hráči Bakova se čím dál víc dostávali na dostřel domácí branky. Rychlý brejk zakončoval nepřesně Resl. Ojedinělá šance Kosořic v druhém poločase vzešla z kopačky M.Sedláčka, jehož nepovedený centr skončil na Beranově tyči. V 69. minutě putoval míč za vybíhající obranu Kosořic, hostující Resl se vyhnul ofsajdu, ale nakonec i tuto šanci spálil. Domácí přeci jen vítězství neudrželi. V 84. minutě se zdálo, že už bakovský hráč neodcentruje, to se mu však s vypětím si povedlo. Obraně se nepodařilo míč odkopnout a pohotová střela Frelicha zapadla přesně k pravé tyči. Do závěrečného hvizdu se již skóre nezměnilo a obě mužstva vstoupila do nové sezóny remízou.

• Branky: 40. Miškovský, 43. Hrechko - 36. Soukup, 84. Frelich
  • Rozhodčí: Bartoš - Dvořák, Jarolímek