Datum: 03. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

Karbo Benátky n/J. - Sokol Kosořice  1:0 (0:0)

Derby mezi Benátkami a Kosořicemi nepřineslo kdoví jakou podívanou. Ve vyrovnaném utkání měli více štěstí domácí Benátky.

První akci, která stojí za zmínku, nevyužil domácí Sedláček z přímého volného kopu. V 19. minutě se ocitl benátecký útočník sám před Vaňouskem, ale mířil pouze vedle levé tyče. Hlavní sudí během několika minut rozdal tři žluté karty za běžné fauly, karetní mariáš však dál už nepokračoval. Další střelecký pokus opět Benátky nasměrovaly nad kosořickou branku. Hosté se dostali ke střeleckému pokusu až po půlhodině hry, kdy Darmoš místo přihrávky na volného Jílka zvolil střelu, která neměla potřebnou razanci. V posledních vteřinách první pětačtyřicetiminutovky po rohovém kopu domácích se dostal míč před odkrytou branku hostující obrana naštěstí hrozbu odvrátila.

Po výměně stran ztratily Kosořice míč na soupeřově půli a rychlý brejk hasil na poslední chvíli Štecher. Na následný roh si nejvýše vyskočil benátecký Kalíšek, brankář Vaňousek však zasahovat nemusel. Největší šance Kosořic přišla v 54. minutě po dlouhém míči a chybě domácí obrany se řítil na branku Darmoš, svou možnost bohužel promarnil. Na druhé straně měly Benátky dvě velké příležitosti. Nejprve po centru osamocený hráč mířil vedle, ve druhém případě opět volný hráč narazil na připraveného Vaňouska. V 61. minutě neuspěl se svou střelou Hrechko. Tentýž hráč předvedl všem přítomným pěkné nůžky po střele Darmoše z přímého volného kopu. Pěknou kombinaci kosořických zakončil Darmoš do náruče domácího brankáře. Jediná branka zápasu padla po zaváhání kosořického brankáře, technickou střelou z dálky se prosadil Došlý. V 86. minutě Vaňousek při zákroku ošklivě narazil do tyče, zápas však už dochytal. Zápasu chyběla nápaditá kombinace a branky.

• Branky: 74. Došlý
  • Rozhodčí: Dupal
  • Kosořice:
  • Vaňousek - Bašus, Dědek, Sedláček, Štecher - Grus, Voleman (78. Macháč), Jílek, Antoš - Hrechko, Darmoš (81. Poslt)

:: Fotky ze zápasu ::

Karbo Benátky - Sokol Kosořice  1:0