Datum: 04. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

SK Karbo Benátky n/J. - Sokol Kosořice 1:0 (0:0)

Kosořice podruhé v řadě narazili na kandidáta na postup. V tomto kole to byly Benátky nad Jizerou.

Kdo se před zápasem podíval na tabulku čekal jednoznačný průběh. První poločas tak jednostranný nakonec nebyl. První náznak šance sice patřil domácím, ale po prodloužení míče Duchoslavem mířil Došlý hodně nepřesně. Za hostující tým mohl odpovědět Zikmunda, na poslední chvíli mu však míč odskočil. Benátečtí dopláceli na špatnou koncovku a časté postavení mimo hru. Tato slova potvrdil Hrouda ve 27. minutě, kdy po závaru před brankou netrefil nůžkami míč a o devět minut později pálil z jedné nepřesně Korejza. Vedle skončila i střela Duchoslava po pěkné kolmici za obranu. Kosořice mohly jít z ojedinělé šance do vedení. Kořínkův přímý kop pouze orazítkoval břevno.

Domácí začali roli favorita potvrzovat až po výměně stran, kdy Došlý přihrál Bohdanovi a jeho pěkná střela se odrazila od břevna před brankovou čáru. Skóre mohli otevřít i hosté. Sabol se zmocnil míče a okamžitou přihrávku před brankáře Boháček netrefil. Za ním dobíhající Kořínek nebyl o moc úspěšnější, slabá střela neměla šanci na úspěch. Hned z protiútoku přišel trest. Standardní situaci Benátek před gólmanem jemně hlavou tečoval Duchoslav a po hodině hry tak spadl domácím kámen ze srdce. Benátky se nechtěly spoléhat na jednobrankové vedení. Ke druhému gólu nescházelo po Došlého střele moc. Po vysunutí Korejzou se opět rozezvučela branková konstrukce. Kosořický brankář si na míč nesáhl ani v 67. minutě, kdy vysoko nad branku mířil Duchoslav. V závěru utkání hosté ubránili ještě několik nebezpečných akcí soupeře. Ve hře dopředu už tak úspěšní nebyli a odváží si tak jednobrankovou porážku.
  • Branky: 60. Duchoslav
  • Rozhodčí: Garaja - Macháček, Čermoch
  • Kosořice: Kortus - Bašus, Štecher, Boháček, Grus (70. Míchal) - Zikmunda, Sabol, Antoš, Miškovský - Macháč (65. Darmoš), Kořínek
  • Benátky: Řezáč - Novotný, Hrouda, Lacina, Hejtmánek - Bohdan (89. Šukal), Karásek, Šesták (46. Havránek), Korejza - Došlý, Duchoslav