Sokol Kosořice - Karbo Benátky n/J.  1:2 (0:1)

Diváci si opět nenechali ujít tento zajímavý zápas a v hledišti se tak sešla početná návštěva.

Domácí nabuzeni remízou z Čáslavi zahrozili jako první. Po rohovém kopu nebezpečně hlavičkoval Bejda. Benátky odpověděly z obdobné situace. Dobře zahraný rohový kop nadělal Kosořicím před brankou značné problémy. I další šance vzešla po rohovém kopu. Hlavičkující Hrouda však z obtížné pozice mířil nad. Ve 24. minutě se hosté ujali vedení a jak jinak než po rohovém kopu. Majzlan vyrazil míč k Došlému, jehož střelu obrana zablokovala. Odražený míč se dostal k Marešovi, který tvrdou ranou otevřel skóre. Ve zbytku první půle diváci už vážnější šanci neviděli.

Tři minuty po zahájení druhého poločasu se po spolupráci s Bejdou ke střele odhodlal V.Sedláček. V 61. minutě ho napodobil domácí Boháček, ani on však Řezáče nepřekonal. Hráči Benátek z první vážnější šance druhého dějství opět udeřili. Po centru z levé strany Bohdan přiťukl volnému spoluhráči, jehož střelu brankář neudržel a Došlý nezaváhal - 0:2. Závěrečná dvacetiminutovka se hrála převážně na půli hostí. V 70. minutě se Bejda z čista jasna objevil za obranou a jeho hlavičku gólman úspěšně očima dotlačil na břevno. Poté musela domácí lavička nuceně střídat. Po zásahu míčem do hlavy byl Hruška s podezřením na otřes mozku převezen do nemocnice. Kosořicím zbývala čtvrthodina hry s výsledkem ještě něco udělat. V 78. minutě si Kořínek dobře pokryl míč a vybídl ke skórování V.Sedláčka. Ten s vyloženou šancí naložil prachbídně. V 82. minutě Kosořice dokázaly výsledek pouze kosmeticky upravit. Hrechko našel Bejdu, který ani nadvakrát nedokázal překonat brankáře. Při druhém pokusu byl dle mínění rozhodčích faulován a Antoš s přehledem pokutový kop proměnil.

• Branky: 82. Antoš - 24. Mareš, 63. Došlý
  • Rozhodčí: Hamšík - Kabyl, Poslušný