SK Bezno-Sovínky "B" - TJ Sokol Kosořice "B" 0:4 (0:2)

Podruhé v krátké době zavítaly Kosořice do Bezna. Po sobotním souboji "A" týmů se v neděli střetly také rezervy obou mužstev.

Zápas začal v pohodovém tempu, pohyb Kosořických byl však v prvních minutách až moc pohodový. Hosté si moc míč v úvodu neužili, útočili tak hlavně hráči Bezna, jenže defenzíva dokázala většinu akcí eliminovat. Blízko úvodní brance měl domácí Korejza, jenže z dobré pozice přestřelil. Kosořickou snahu často brzdilo ofsajdové postavení útočících hráčů. S přibývajícími minutami však hostům začali akce vycházet stále častěji. Kosořickým však chyběl potřebný klid v zakončení. Vydařila se až akce ve 38. minutě, kdy Libor Boháček vysunul Krátkého, který ošálil obránce a ten sáhl k nedovolenému zákroku. Jiří Boháček si postavil míč na značku pokutového kopu a proměnil. Hlavní rozhodčí nechal exekuci opakovat, ani to však kosořického útočníka nerozhodilo - 0:1. Krátký se přimotal i k druhé brance hostí. U rohového praporku se mu podařilo odcentrovat a Havlíček z ostrého úhlu nakonec dopravil míč do sítě.

Domácí po změně stran pokračovali ve snaze o vstřelení branky. Nutno podotknout, že kosořická defenzíva už tak kompaktně nepůsobila. Domácím však nebylo souzeno, zejména Podzimek mohl vrátit Bezenské do zápasu, ale minul. V 63. minutě se hosté prosadili z brejku a Jiří Boháček nekompromisní střelou zvýšil vedení Kosořic. To domácí stále zůstávali na nule. Po chybě v rozehrávce se blýskl Dufek pohotovým zákrokem proti osamocenému hráči. Výpady hráčů Bezna nabízeli Kosořickým více prostoru směrem dopředu. Většina brejků však skončila bez dopadu na výsledek. Čisté konto udrželi Dufek a spol. až do konce zápasu. V 85. minutě si Heřmanský zkušeně pokryl míč v pokutovém území a soupeř nabídl svým zákrokem hostujícímu celku další pokutový kop. Spoluhráči nechali zahrát penaltu brankáři Dufkovi, který s přehledem proměnil - 0:4.

• Branky: 38. (pen.) a 63. Jiří Boháček, 43. Havlíček, 85. Dufek (pen.)
  • Rozhodčí: Chrastina