TJ Sokol Kosořice "B" - SK Branžež 2000 4:0 (2:0)

Na výprask v Kosmonosech museli hráči kosořické rezervy rychle zapomenout a soustředit se na další zápas. To byl již k dispozici i Darmoš.

Hned od začátku zápasu byli hosté fotbalovějším týmem a tlačili se před kosořickou branku. Po několika marných pokusech se osmělili i domácí. V 11. minutě se probíjel do vápna Konečný, byl faulován a domácí zahrávali trestný kop. Darmoš poslal míč před branku, Lener na centrovaný míč ještě nedosáhl, ale pro Bešíka stojícího za ním již nebyl problém dopravit míč do sítě 1:0. Hosté byli jako opaření a přidali, jak ve hře tak i v tvrdosti při některých zákrocích. Především Tříska s Lenerem věděli své. I Kosořičtí se pokoušeli dostat se k zakončení, jenže pokusy končily již v zárodku. Hosté naopak stále tlačili, jenže Dufek v brance čaroval. Ve 41. minutě vyslal Lener Darmoše, který prostřelil hostujícího brankáře a stanovil poločasový účet utkání na 2:0.

Do druhého poločasu nastoupili hosté ještě více nabuzení, z čehož vyplynulo několik velmi ostrých zákroků a tak měl rozhodčí Vlčko plné ruce práce. Fotbalisté Branžeže se nechtěli smířit s nepříznivým stavem, ale domácí nechtěli dobře rozehraný zápas ztratit. Hosté otevřeli hru a soupeř měl otevřený prostor do obrany. V 65. minutě se dostal míč k Darmošovi a ten střelou k tyči zvýšil již na 3:0. V dalších minutách opět Dufek kouzlil, obranná čtyřka navíc pracovala na výbornou a hostující hráče precizně odzbrojovala. V 70. minutě se dostal k míči Konečný, obehrál dva obránce a nedal brankáři šanci 4:0. Hosté se potom již na nic nezmohli a mohli litovat svých neproměněných vyložených šancí. Domácí naopak děkovali Dufkovi za předvedené zákroky.

• Branky: 2x Darmoš, Bešík, Konečný
  • Rozhodčí: Vlčko