SK Branžež 2000 - TJ Sokol Kosořice "B" 7:4 (3:2)

Opět s nekompletní sestavou odcestovali hráči Kosořic na další zápas. Navíc bez tvůrce hry, Libora Boháčka. Duel s Branžeží nabídl souboj týmů, které v prvním jarním kole prohrály.

Domácím vstup do zápasu před vlastními diváky vyšel na výbornou. Již ve druhé minutě utekl po levé straně Vladimír Krompaský a prostřelil brankáře - 1:0. Naštěstí odpověď Kosořických přišla hned záhy. Jiří Boháček, ač faulovaný v pokutovém území, souboj ustál a technickou ranou obstřelil gólmana. V dalších minutách se šance rodily hlavně před kosořickou brankou, jenže střelecká potence domácích byla zatím nulová. Hosté při snaze o kombinaci často přicházeli o míč a soupeř vyrážel do rychlých výpadů. Řadu míčů tak Kosořičtí posílali na robustní dvoji útočníků. Nakonec domácí jednu z několika šancí využili. Ve 29. minutě tentokrát František Krompaský mířil přesně. Navíc ze hry musel odstoupit zraněný Krátký. I nyní hosté vyrukovali s rychlou odpovědí a Darmoš prudkou ranou vyrovnal. Přesto šli do šaten spokojenější hráči Branžeže, jelikož vyraženou střelu Dufkem pohodlně dorazil zcela volný Kusý.

Kosořičtí nezvládli vstup do druhé pětačtyřicetiminutovky. A už ve 47. minutě po chybě Adámka ve středu hřiště domácí z rychlého brejku udeřili Vladimírem Krompaským. Tentýž hráč se prosadil i z další rychlé akce a zkompletoval hattrick. V 63. minutě už to s hosty vypadalo hodně zle, když František Krompaský zvyšoval už na 6:2. Kosořičtí vrhli vše do útoku a připsali si několik střeleckých pokusů. Zahrávali také řadu rohových kopu, jenže míč do sítě nedopravili. Až v 71. minutě hostující Adámek vystřelil zpoza vápna mimo dosah brankáře. Daleko pohlednější branku však v 80. minutě vstřelil Vladimír Krompaský, který parádní ranou vymetl pavouku z kosořické svatyně. Poslední slovo si vzal hostující Jiří Boháček. Z přímého kopu zatočil míč přes zeď k tyči - 7:4.

• Branky: 2., 47., 50. a 80. Vladimír Krompaský, 29. a 63. František Krompaský, 41. Kusý - 5. a 84. Jiří Boháček, 31. Darmoš, 71. Adámek