TJ Sokol Kosořice "B" - SK Branžež 2000 4:1 (2:1)

Na skvěle připraveném pažitu a ideálním fotbalovém počasí přivítali hráči Kosořic mužstvo z Branžeže. V sestavě nahradili absentující Lenera a Krátkého Libor Boháček s Mojžíšem.

Hned po úvodním hvizdu nepřesně vystřelil kosořický Libor Boháček, míč propadl k Jiřímu Boháčkovi, který již ve druhé minutě otevřel skóre utkání 1:0. Poté zahrozili i hostující hráči, také z jejich prvního útoku srovnali stav utkání Kyselou v 8. minutě na 1:1. Neuběhlo ani deset minut a stav se změnil znovu. Po autovém vhazování se prodral do velkého čtverce Libor Boháček, byl faulován a rozhodčí odpískal penaltu. K exekuci se postavil Jiří Boháček a opět strhl stav utkání na domácí stranu 2:1. Hosté byli v dalších minutách jako opaření a mohli děkovat domácímu Darmošovi s Jiřím Boháčkem, že stav nenarostl, když se po střele Libora Boháčka dostali k dorážkám a trestuhodně zahodili. Hosté se dostávali před Abelovského branku, ale precizní obranná hra jim nedávala moc šancí k vyrovnání. Ve 40. minutrě utkání se po rohovém kopu dostal k zakončení Mojžíš, jeho tvrdá hlavička však skončila pouze na tyči.

Do druhého poločasu nastoupili hosté se snahou srovnat stav, ale jejich pokusy nenašly cíl. Místo kýženého vyrovnání Kosořičtí v 65. minutě zvýšili již na 3:1. K trestnému kopu se postavil Darmoš a parádní pumelicí si vysloužil potlesk z ochozů. V dalších minutách se hra odehrávala převážně mezi vápny, přibývalo tvrdších zákroků, ale rozhodčí Vaňousek zápas skvěle ukočíroval. Poslední slovo v utkání měl domácí Bartoníček. V 80. minutě se dostal ke střele z velkého vápna a taktéž pěknou ranou nedal hostujícímu brankáři šanci 4:1.

• Branky: 2. a 15. Jiří Boháček, 65. Darmoš, 80. Bartoníček - 8. Kysela
  • Rozhodčí: Vaňousek