Sokol Kosořice - FC Zenit Čáslav "B" 1:3 (0:2)

Čáslavská rezerva dorazila do Kosořic s mladým kádrem, navíc posílená o Slezáka z "A" týmu.

Utkání začalo podle předpokladů a hosté od začátku drželi otěže hry ve svých rukách. Příležitost Šimona z osmé minuty na poslední chvíli zmařil vyběhnutím domácí gólman. Bartoš však čáslavským oslavám již nezabránil o tři minuty později. Maxovu přihrávku na malé vápno zužitkoval Oliva - 0:1. Hráči Kosořic málem pomohli soupeři k dvoubrankovému vedení. Boháčkova zpětná přihrávka se dostala až k volnému Slezákovi, který po kličce obránci mířil nad. Dosavadní průběh odpovídal postavení obou celků v tabulce. Světlým okamžikem domácí ofenzívy byla akce Miškovského se Zikmundou. Mnohem nebezpečnější šance však byly k vidění u kosořické branky, kdy gólman postupně zlikvidoval střelu Vondry a hlavičku Svobody. Dvě minuty před odchodem do kabin se hráči Čáslavi přeci jen dočkali. Střílený centr z pravé strany Slezák za brankovou čáru nedopravil, ale u zadní tyče nekompromisně zakončil Šimon - 0:2.

Po výměně stran se po dvanácti minutách hry prosadil Slezák. Nejprve vyškolil domácí obranu a poté technickou střelou ozdobil svou individuální akci. Kosořice ani za takto nepříznivého stavu nesložily zbraně, jejich snaha ale většinou končila před hostujícím vápnem. Čáslavští toho využívali k brejkům do nezformované obrany. Vyložené příležitosti Slezáka a Olivy však gólem neskončily. V závěru zápasu se ke slovu dostali i domácí. Střídající Darmoš vybojoval míč pro Macháče, po jehož přihrávce střílel Miškovský. Hostující Potměšil ránu vyrazil za branku. Oba si vzájemný souboj zopakovali o dvě minuty později. Tentokrát kosořický hráč mířil výš a gólman jeho pokus vyškrábl na břevno. Domácí okupace velkého vápna pokračovala a výsledkem byly dvě situace, kdy se hráči Kosořic dožadovali pokutového kopu. Kopal se pouze rohový kop, který doplachtil až k Boháčkovi. Ten střelou z jedné odkrytou branku netrefil. Kosmetickou úpravu výsledku zařídil až v nastaveném čase Miškovský. Po přesném centru Zikmundy uklidil míč k pravé tyči - 1:3.
  • Branky: 90.(+1) Miškovský - 11. Oliva, 43. Šimon, 57. Slezák
  • Rozhodčí: Koucký - Velebil, Rybka