Datum: 02. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

Sokol Kosořice - Zenit Čáslav "B"  1:1 (0:0)

Průměrné utkání přineslo řadu šancí Kosořic, využily pouze jedinou. Trest přišel na konci zápasu. Kosořice měly hned od úvodu herní převahu. Ve 12. minutě nedosáhl na centr Darmoše Hromádko. O dvě minuty později překazil šanci hostí vyběhnuvší brankář Majzlan. Poté neuspěl Antoš střelou k tyči, po hezké přihrávce Pavlíčka. Svou šanci neproměnil ani hlavičkující Dědek z následného rohového kopu. Ve 33. minutě centroval Bejda, ale ani Hromádko neměl štěstí. Ve 39. minutě sáhl hlavní sudí, na doporučení asistenta na pomezí, pro první červenou kartu za faul bez míče a čáslavský Hykel se poroučel předčasně do kabin. V závěru první půle se Kosořice pokusily o vstřelení první branky, z krásné akce ale neuspěl jak Bejda, tak ani Darmoš.

Ihned po hvizdu nacentroval domácí Antoš na Bejdu, jeho pohotová střela však našla pouze náruč hostujícího brankáře. Ve 48. minutě se hráči hostí dožadovali pokutového kopu, brankář Majzlan však nejprve zasáhl míč, proto zůstala správně píšťalka sudího Hamšíka němá. Další šance Kosořic skončila opět v náruči hostujícího gólmana. Antoš našel Hromádka, který z voleje trefil pouze brankáře. V 60. minutě hasila Čáslav závar až na brankové čáře - úspěšně. O sedm minut později centroval Hromádko na Boháčka, střelu opět kryl čáslavský brankář. Vytoužený gól domácích přišel v 68. minutě. Rychlý brejk tak tak, že neskončil hostujícímu brankáři v náruči, Antoš byl však rychlejší a Hromádko do odkryté branky poslal Kosořice do vedení. V 77. minutě mohly domácí zvýšit vedení. Nedorozumění čáslavské obrany nevyužil střelou Darmoš, na brankové čáře zachraňoval obránce. Za deset minut Čáslav z ojedinělé možnosti vyrovnala. Volemanův faul v pokutovém území hosté využili. Tentýž hráč musel v 90. minutě předčasně do sprch za faul bez míče po upozornění opět aktivního asistenta na pomezí. V samém závěru mohly kosořičtí ještě skórovat, místo odpískání faulu na hranici velkého vápna raději rozhodčí ukončil zápas.

Kosořice opět nevyužily řadu šancí a trest přišel v závěru v podobě vyrovnávací branky.

• Branky: 68. Hromádko - 87. Franc (pen.)
  • Rozhodčí: Hamšík
  • ČK: 90. Voleman - 39. Hykel
  • Kosořice:
  •   Majzlan - Poslt, Boháček, Dědek, Bašus - Pavlíček (71. Voleman), Bejda, Hromádko, Štecher (85. Sedláček) - Antoš, Darmoš

:: Fotky ze zápasu ::

Sokol Kosořice - Zenit Čáslav "B"  1:1