Datum: 03. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

Čechie Čejetice - Sokol Kosořice  0:3 (0:2)

Po vysoké výhře v domácím prostředí nastoupily Kosořice v osvědčené sestavě, kterou doplnil Bašus.

Začátek utkání byl posunutý o hodinu dopředu, což se negativně projevilo na návštěvnosti utkání. Hosté si z toho těžkou hlavu nedělali a Antošova střela hned v úvodu vystrašila čejetického Krejčíka. První vážnější příležitost se však odehrála až v desáté minutě. Kosořický gólman zůstal na půlcesty z branky, ale Železný ho nedokázal přehodit. Tentýž hráč vybídl ke skórování Kůtka, jeho střelu tentokrát Kortus bravurně vyrazil. Ve 25. minutě se Kosořice ujaly vedení. Kořínek přesným pasem přenesl na Gruse, který směroval přihrávku do vápna. Tísněný Darmoš se do koncovky sice nedostal, dobíhající Sabol už domácího brankáře překonal. Oba týmy si do konce prvního poločasu vytvořily po jedné šanci. Za Čejetice mířil Blažek nad, naopak hosté nabídnutou příležitostí nepohrdli. Po dobře načasované přihrávce Kořínkem se Darmoš před Krejčíkem nemýlil.

Hráčům Čejetic poločasová pauza přišla vhod, protože už po třech minutách hry se ocitli ve stoprocentní šanci. Brožova střela proletěla za záda gólmana, na brankové čáře ho však zastoupil Štecher. Následnou Kůtkovu dorážku tentokrát kosořický kapitán odhlavičkoval do bezpečí. Hosté už se do bezhlavého útočení nehrnuli a trpělivě čekali na vhodnou příležitost. Jedna se naskytla v 63. minutě. Kořínek elegantně patičkou uvolnil Darmoše, který mířil pouze do připraveného gólmana. Problém domácích v podobě neproměněných šancí pokračoval i nadále, kdy Kůtkovu střelu včasným vyběhnutím zlikvidoval Kortus. Ten se vytáhl i proti ráně Kadlece. V závěru utkání už Kosořice bezpečně hlídaly vítězství držením míče na půli soupeře. Navíc se dostaly i do zakončení. Za zmínku stojí pěkná Bašusova střela, která jen o kousek minula cíl. Definitivní podobu výsledku dal v 83. minutě Kořínek. Centr Gruse se snažil Nekola odvrátit, napálil však pouze kosořického útočníka a od něj se míč dostal za brankovou čáru.
  • Branky: 25. Sabol, 39. Darmoš, 83. Kořínek
  • Rozhodčí: Pixa - Šimůnek, Machýček
  • Kosořice: Kortus - Bašus, Štecher, Boháček, Drahota (46. Michal) - Grus, Antoš (70. Pavlíček), Miškovský, Sabol - Kořínek, Darmoš (73. Bartoš)
  • Čejetice: Krejčík - Maška, Blažek, Bartoš (46. Štěpán), Nekola - Brož, Dubský, Kadlec, Průcha - Kůtek, Železný (46. Rys)