Datum: 04. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

Sokol Kosořice - Čechie Čejetice  1:2 (1:0)

Hlavní sudí rozdával karty na potkání. Kosořice jich dostaly více, stejně tak i gólů.

V tomto kole los přiřkl Kosořicím tým Čejetic, který zaměstnal brankáře jako první. Provizorní střela Navrátila úspěch slavit nemohla. V deváté minutě šli domácí do přečíslení. Hrechko zakončil pouze do gólmanových rukou. Při rozehrávce na půlce hřiště přišel Antoš o míč a rychlá akce směřovala tentokrát na kosořickou branku. Navrátil ve vápně zasekl, ale naštěstí mířil do břevna. V 15. minutě se do vyložené šance dostal i domácí Antoš. Po Bejdově centru hlavičkoval vedle. Kosořice se do vedení dostaly o minutu později. Miškovský poslal po lajně Antoše. Jeho přihrávka našla ve vápně Kořínka, jenž mířil do břevna. Odražený míč již Bejda dopravil za brankovou čáru. Domácí s vidinou teprve druhého vítězství v sezóně mohli zvýšit o pět minut později. Byla to stejná akce jako ta gólová. Kořínek se štěstím získal míč, ale přihrávku do vápna netrefil Hrechko ideálně. Ve 24. minutě zafungovala spolupráce Sedláčka s Bejdou, jehož střelu Krejčík skryl. Podobný scénář se odehrál o minutu později. Brankář tentokrát střelu vyrazil, ale dorážející Antoš skončil v ofsajdové pasti. Téhož hráče vyslal kolmicí Hruška. Zakončení však postrádalo razanci. Ve 36. minutě Kořínek posunul míč na Bejdu. Střelu k tyči gólman vyrazil, ale k dorážce měli hráči Kosořic daleko. Lepší koncovku Čejetic postupně zlikvidoval Majzlan.

Po výměně stran opět zahrozily Kosořice. Z časomíry uběhlo jedenatřicet vteřin, když po Miškovského centru hlavičkoval Kořínek nad. Ještě nebezpečnější příležitost byla k vidění ve 49. minutě. Navrátilům přímý kop skončil po Dudkově hlavičce na břevnu. O dvě minuty později Bejda vysunul Gruse, jehož střela Krejčíkovi mnoho starostí nenadělala. Na druhé straně přihrával Kadlec a Brož z dobré pozice míč netrefil. V 62. minutě na rohu vápna fauloval Kořínek, za což viděl druhou žluto kartu a tedy i červenou. Početní převahu hosté nevyužili o dvě minuty později. Po centru zakončil Kůtek nad. Domácí nezužitkovali několik brejků. Podobně tomu bylo i v 67. minutě. Po Hruškově vysunutí přihrál Grus Hrechkovi. I jeho střela neměla gólové parametry. V 72. minutě se Čejetice přeci jen dočkaly. Dlouhý pas Štěpána usměrnil za Majzlanovy záda Navrátil. Hosty to zdravě nabudilo a v 84. minutě musel domácí brankář vytáhnout dva skvělé zákroky. Nejprve vytěsnil Navrátilovu standartní situaci a o chvilku později i střelu z bezprostřední blízkosti. Poté měly i Čejetice dohrávat o deseti. Nevybíravý zákrok bez míče ocenil hlavní sudí po poradě s asistentem jen žlutou kartou. Kosořické vedení mohl zařídit Sedláček. Ani jedna ze dvou střel však gólem neskončila. Naopak stalo se to, co se domácích stále drží - inkasovali před koncem zápasu. V nastaveném čase poslal čejetický trenér na hřiště Hubáčka. Tento hráč, povoláním brankář, si při rohovém kopu stoupl před gólmana. Na rozehraný kop nikdo z obránců ani brankář nezareagovali a nikým neatakovaný hráč hlavou rozhodl ve prospěch hostí.

• Branky: 16. Bejda - 72. Navrátil, 90.(+2) Hubáček
  • Rozhodčí: Bartoš - Vojíř, Schořovský
  • ČK: 62. Kořínek (Kosořice)
  • Kosořice: Majzlan - Štecher, Černý, Boháček, Hruška - Miškovský, V.Sedláček, Bejda, Hrechko - Kořínek, Antoš (32. Grus)