Sokol Kosořice "A" - Čechie Čejetice  1:1 (0:0)

Fotbalisté Kosořic doposud marně čekali na první body z domácího prostředí. K prvnímu bodovému zisku měli dopomoci dva noví hráči. Brankář Pokorný, který v kosořickém dresu již dříve působil a mladý Pišinger přišel zlepšit produktivitu týmu.

Cílem domácích nebylo nic jiného, než konečně zvítězit na vlastním hřišti. Od začátku se Kosořičtí kombinační hrou tlačili do zakončení a ve dvanácté minutě si připsali první nebezpečnou šanci. Dědek podél brankové čáry našel Gruse, jehož následnou přihrávku netrefil ideálně Macháč. Domácí byli fotbalovějším mužstvem a díky dobrému pohybu diktovali tempo hry. Mnoho akcí měl na svědomí agilní Grus. Tentýž hráč po slalomu přes půl hřiště vystřelil z hranice vápna, ale střela mu příliš nesedla. Hosté se ke střeleckým pokusům dostávali jen sporadicky. V závěrečné čtvrt hodině prvního poločasu se hra přeci jen vyrovnala a první vážnější šanci si připsali také hráči Čejetic. Nařízený přímý kop z hranice vápna přeletěl zeď, avšak Štecher hlavou míč odvrátil do bezpečí.

Doposud největší šance se zrodila krátce po změně stran. Domácí využili zaváhání soupeřovy obrany, Grus přehodil vybíhajícího brankáře, ale míč mířící vedle branky už nedokázal Macháč z velkého úhlu lépe usměrnit. Krátce poté se na hřiště podíval novic Pišinger, kterého hned vzápětí vyslal na zteč hlavičkující Dědek. Střelu kosořického forvarda však Beran lapil. Kosořičtí pálili ze všech pozic, jenže čejetická branka pro ně byla zakletá. Dědkovi na poslední chvíli míč odskočil, vzápětí se Grus uvolnil přes čtyři hráče a jeho rána těsně minula levou Beranovu šibenici. Ovšem po dosavadních šancích domácích svítil na ukazateli stále bezbrankový stav a tak hosté z ojedinělé šance trestali. Hráči Čejetic se rychlou kombinací dostali od postranní čáry až do vápna. Železný přihrál před branku, kde obránce stěží odehrál míč pouze před sebe a Jaroš prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Hosté se poté zaměřili hlavně na obrannou činnost a Kosořičtí pokračovali v dobývání. Neujaly se dvě střely Pišingera a branka nepadla ani po závaru před Beranovou brankou. V devadesáté minutě byli domácí za svou aktivitu odměněni alespoň vyrovnávací brankou. Střídající Bašus našel na pravém křídle rozběhnutého Gruse, který už poněkolikáté zamotal hlavy čejetické obraně a přízemní střela skončila od tyčky v síti - 1:1.
  • Branky: 90. Grus - 73. Jaroš
  • Rozhodčí: Paulus - Skřivánková, Chlastáková