Datum: 02. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

SK Chocerady - Sokol Kosořice  5:2 (3:1)

Kosořice ztratily zápas již během několika minut, kdy dostaly tři branky!

Ihned po úvodním výkopu hostí chyboval kosořický obránce Bašus, který rodící se protiútok zastavil až za cenu pokutového kopu. Ten však brankář Kortus zlikvidoval. Hostující tým se z této chyby nepoučil a z následujícího rohového kopu M.Svoboda otevřel brankový účet. Za pět minut to bylo už 2:0, souhru Miroslava a Stanislava Svobodových zakončil druhý jmenovaný. Kosořice odpověděly tyčí Darmoše, brankář druhý pokus vyrazil na rohový kop. Ve čtrnácté minutě si srazil centr do vlastní sítě Dědek – 3:0. Poté mohl Voleman snížit po Darmošově střele a přihrávce Jílka, na míč však nedosáhl. Minutu nato nešťastně Sedláček zahrál rukou ve vápně, ale domácí opět z pokutového kopu vychytal výborný Kortus. Ve 21. minutě nejprve po centru Volemana hlavičkoval Boháček, gólman Chocerad byl na místě. První branku Kosořic vstřelil chybující obraně Darmoš po kličce brankáři a střele do prázdné branky. Poté málem potrestal kosořickou obranu útočník domácích, střelu z blízka namířil vedle. Na druhé straně se neujala střela Darmoše po přihrávce Boháčka. Dále neuspěl Poslt, jeho pohotovou střelu zastavila domácí obrana na brankové čáře. V poslední minutě prvního poločasu ještě nepřesně mířil choceradský útočník.

Čtvrtý hřebíček do hostující rakve přidal opět M.Svoboda, když se jako první dostal na vápně k míči a střelou k tyči nedal Kortusovi šanci. Týmu Chocerad se dařilo držet míč na svých kopačkách a hosty do své „šestnáctky“ vůbec nepouštěli. Naopak v 76. minutě asistent hlavního sudího neodmával dvoumetrový ofsajd a dvojice útočníků proti kosořickému gólmanovi měla snadnou úlohu. Tři minuty před koncem řádné hrací doby se ocitl sám před choceradskou brankou Darmoš po uvolnění Antošem, střelu mu brankář vyrazil na rohový kop. Kosořice se dočkaly až v 90. minutě. Výsledek kosmeticky upravil do odkryté branky Antoš, poté co mu naservíroval míč Jílek.

• Branky: 2.,56. Svoboda M., 7.,76. Svoboda S., 14. Dědek vl., - 21. Darmoš, 90. Antoš