Datum: 03. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

Sokol Kosořice - SK Chocerady  1:1 (1:1)

Kosořice v domácím utkání nepotvrdily roli papírového favorita a s Chocerady se rozešly smírně.

Úvod utkání patřil družstvu Chocerad, které zahrozilo již ve druhé minutě hlavičkou nad domácí branku. Šok pro domácí fanoušky přišel ve 12. minutě. Na centr a následnou hlavičku Hyského si Kortus ještě sáhl, ale míč od jeho těla nakonec stejně skončil v domácí síti. V 17. minutě mohli Kosořice vyrovnat, nepřesnou rozehrávku nepotrestal Antoš. Poté se dostal na hranici ofsajdu k míči Darmoš, choceradské obraně se podařilo odvrátit. Hosté měli stálou herní převahu v poli. Dvě minuty před poločasovým hvizdem zahrozil opět choceradský Hyský, jeho hlavička tentokrát našla pouze připravenou náruč Kortuse. Ve 44. minutě přizvedl hostující obránce centr Macháče a odkrytou branku domácí Darmoš netrefil. Kosořice přeci jen využily závěrečný tlak. Už v nastaveném čase prvního poločasu vystihl špatnou rozehru hostí Poslt, nahrál Darmošovi, který obešel obránce a na střelu k tyči byl už gólman Matouš krátký.

Druhý poločas vyzněl jasně ve prospěch Kosořic. Ihned v úvodu mohl poslat domácí do vedení Darmoš po hezkém průniku Gruse. Střela však mířila nad branku. V 55. minutě zatočil domácí Macháč míč z rohové kopu přímo do branky, brankář Matouš s problémy vyrazil. Velkou šanci nevyužil Darmoš ani v 60. minutě. Poslt poslal míč na Gruse, který obešel vyběhnuvšího brankáře hostí, ale následnou střelu zmařil na poslední chvíli choceradský obránce. O čtyři minuty později se sám před domácím brankářem ocitl hostující útočník, ale Kortus vynikajícím zákrokem podržel svůj tým. V závěru utkání měly Kosořice ještě několik slibných šancí, skóre se však již neměnilo.

• Branky: 45. Darmoš - 12. Hyský
  • Rozhodčí: Suchý
  • Kosořice:
  •   Kortus – Poslt, Bejda, Štecher, Krichebauer (71. Sedláček) - Pavlíček, Grus, Voleman, Macháč - Antoš, Darmoš

:: Fotky ze zápasu ::

Sokol Kosořice - SK Chocerady  1:1