Sokol Chotětov "B" - TJ Sokol Kosořice "B" 1:2 (0:0)

Ještě za krásného počasí cestovali hráči kosořické rezervy do Chotětova. Hosté se museli obejít bez kanonýra Darmoše, který byl z předešlého dne společensky unaven. Není divu, Petr se stal otcem snad svého budoucího nástupce v roli obávaného střelce.

Zápas v úvodních minutách nabídl celkem pohledný fotbal na to, že se hrála nejnižší okresní soutěž. Zpočátku dominovali hlavně obrany obou mužstev a začalo přibývat střel hlavně ze střední vzdálenosti. Ještě v prvním poločase museli hosté nuceně střídat, zraněného Vavrika nahradil Bartoníček. Kosořičtí byli nebezpeční hlavně po stranách, kde operovali dva hráči "A" mužstva - Tříska a Sedlák. Nakonec největší šanci prvního poločasu nezužitkovali domácí. Z levé strany se protlačil chotětovský hráč až na malé vápno a zpětnou přihrávkou hledal spoluhráče. Několik střel do odkryté branky však obrana spolu s brankářem odvrátili do bezpečí.

Po změně stran vystřídali také domácí. Mladí hráči v útoku byli pro obranu někdy těžkým oříškem. V 55. minutě po akci z pravé strany vběhl do vápna jeden ze střídajících hráčů a tvrdou ranou trefil Lenera do obličeje. Míč se nešťastně odrazil do protipohybu Abelovského a ten byl již bez šance - 1:0. Kosořičtí ale o několik minut později vyrovnali hlavně díky drzému průniku Sedláka po pravé straně. Ten si dokázal poradit hned s několika protihráči, přihrál před branku a Libor Boháček pouze nastavil nohu - 1:1. Tým Chotětova ještě více oživil ofenzívu a hosté čelili několika standardním situacím. Jednu střelu domácího mužstva zastavilo břevno. Hráčům Kosořic se už tolik nedařilo držet míč na soupeřově polovině, přesto si několik šancí také vypracovali. Střely Krátkého, Bartoníčka a Libora Boháčka zůstaly nevyužity. V 80. minutě vybojoval hostující Libor Boháček už po několikáté trestný kop po faulu na svou osobu. Míč si sám postavil a technickou ranou o tyč zvrátil vývoj zápasu ve prospěch Kosořických. Hosté až na pár výjimek uhlídali domácí hráče a nakonec vybojovali další tři body.

• Branky: 60. a 80. Libor Boháček
  • Rozhodčí: Bohuslav