SK Jizeran Doubrava "B" - TJ Sokol Kosořice "B" 3:2 (2:1)

Kosořičtí bez distancovaného Jiřího Boháčka a zraněných Stehlíka, Pavlíčka a Libora Boháčka přicestovali do Doubravy.

Hosty naopak posílili Martin Adámek a Tříska z "A" mužstva. Běhavějším a fotbalovějším týmem ale byli od počátku zápasu fotbalisté Doubravy. S přímočarými akcemi na rychlé útočníky si hosté dlouhou dobu nevěděli rady. Domácí se také po zásluze ujali vedení brankou Šimka. Tentýž hráč zvýšil vedení svého týmu o pár minut později. Kombinace Kosořických končila většinou ještě na vlastní polovině a Doubravští pokračovali v ofenzívě. V dalších minutách však produktivita domácích naštěstí pro Kosořické padla na bod mrazu. Hráči Doubravy řadu vyložených šancí spálili nebo se blýskl dobrým zákrokem Dufek. Místo jednoznačného poločasového vedení domácích tu byla nová zápletka v podobě zkorigování Kosořických. Na bleskový aut Třísky si seběhl Lener a po střele do tyče se míč nakonec od dobíhajícího obránce dostal za brankovou čáru - 2:1.

Ve druhé pětačtyřicetiminutovce se hrálo více i na polovině domácích. Kosořickým se podařilo také více utěsnit okénka v defenzívě. Přesto více střeleckých pokusů vyslali opět hráči Doubravy. Své šance ale nevyužili a hosté trestali. Přetažený míč z rohového kopu odhlavičkoval Pára zpět před branku a Lener pouze nastavil nohu - 2:2. Nadějný výsledek pro hosty však neměl dlouhého trvání. Po skrumáži v pokutovém území hostí tečoval Hujer střelu až za Dufkovy záda. Další branka už nepadla, Kosořičtí tak poprvé na jaře zaváhali.

• Branky: 2x Šimek, Hujer - 2x Lener
  • Rozhodčí: Vlčko