Datum: 02. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

Uhlířské Janovice - Sokol Kosořice  3:1 (1:0)

Porážka odsunula třetí Kosořice na definitivní pátou pozici.

Utkání hrané skoro před prázdným hledištěm začalo větší aktivitou hostí. Měli častěji míč na svých kopačkách, ale chyběla finální přihrávka a větší důraz v pokutovém území. Domácí ve 20. minutě z ojedinělého útoku a střelou z pětadvaceti metrů nedali Vaňouskovi šanci. Poté se hra odehrávala uprostřed hřiště, Janovice vycházely ze zajištěné obrany a podnikaly nebezpečné útočné akce. Ke konci prvního poločasu měly Kosořice dvě gólové šance, ale malý důraz Jílka a Sedláčka k brance nevedly.

Do druhého poločasu nastoupily Kosořice s cílem zápas otočit, ale chybělo větší nasazení a bojovnost. Domácí se dostali do dvoubrankového vedení po chybě Jílka a následné střele, jak přes kopírák z první půle. Hosté otevřeli hru s cílem zvýšit tlak na janovickou branku, to byla voda na domácí mlýn. Hned první akce skončila brankou a poslala Kosořice definitivně do kolen - 3:0. V 75. minutě se dočkali hosté alespoň zkorigování výsledku. Střídající Pavlíček poslal dlouhý pas na Antoše a jeho centr si srazil obránce do vlastní sítě. Poté ještě nebezpečně střílel Antoš, to bylo však ze strany Kosořic vše. Utkání se už jen v poklidu dohrávalo, někteří hráči hostí se už asi viděli na dovolené.

• Branky: 75. Antoš
  • Rozhodčí: Velebil - Hůlka, Bartůšek