Datum: 03. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

Sokol Kosořice - Uhlířské Janovice  4:0 (2:0)

Střelecký úspěch ze Sadské chtěly Kosořice zopakovat i proti dnešnímu soupeři.

Domácí celý zápas lépe kombinovaly a byly důraznější v osobních soubojích. Již v páté minutě nastřelil Darmoš brankáře hostí Koloucha, neuspěl ani dorážející Boháček. Ve 14. minutě vstřelil úvodní branku domácí Bejda po centru Poslta z levé strany. Kosořice uzamkly Uhlířské Janovice u velkého vápna, ale Hromádko v první příležitosti branku přestřelil, v druhé šanci mířil vysoko nad. Druhá branka Kosořic na sebe nenechala dlouho čekat. Rychlou akci z kopaček Bašuse a Boháčka zakončil Darmoš přehozením vyběhnuvšího gólmana Janovic. Ve 41. minutě vybojoval míč kosořický Macháč, ale nastřelil pouze brankáře Koloucha. V závěru prvních pětačtyřiceti minut ještě střílel nebezpečně Darmoš.

Druhý poločas opět začali lépe domácí. Střeleckou smůlu mohl prolomit Macháč, ale mířil pouze do obránce. O minutu později si Bejda vyměnil míč s Volemanem, prokličkoval se ve vápně mezi obránci a střelou z blízka nedal brankáři hostí šanci. V 63. minutě zatáhl míč do vápna Macháč, na jeho prudkou přihrávku však Antoš nedosáhl. Poté mohl přidat další branku střídající Pavlíček, ale na malém vápně se zamotal do vlastních kliček. Za osm minut mohly Janovice alespoň snížit, ojedinělou vážnější šanci jim obrana domácích však překazila. Hosté zahrozili i z následné šance, útočící hráč mířil pouze náruče připraveného Majzlana. V 75. minutě převzal Antoš na velkém vápně míč a prostřelil brankáře Janovic počtvrté. Hlavní sudí Asník daroval celku hostí možnost alespoň zkorigovat výsledek, janovický hráč však z pokutového kopu mířil nad branku. V závěru se ještě prezentoval střelou kosořický Sedláček, střelecký pokus skončil nad.

Kosořice za předvedený výkon zaslouženě zvítězily a přezimují tak na krásném třetím místě v tabulce.

• Branky: 14., 53. Bejda, 27. Darmoš, 75. Antoš
  • Rozhodčí: Asník
  • Kosořice:
  •   Majzlan - Bašus, Boháček, Dědek, Poslt - Voleman (68. Štecher), Bejda, Hromádko, Antoš - Macháč (80. Sedláček), Darmoš (60. Pavlíček)

:: Fotky ze zápasu ::

Sokol Kosořice -  Uhlířské Janovice 4:0