Slavia Jesenice - Sokol Kosořice  2:0 (1:0)

Po nepřesvědčivých výkonech přijely Kosořice k dalšímu utkání do Jesenice.

Hned v úvodu utkání překonal domácí útočník Majzlana, ale podivný odskok míče skončil na břevně a následně v náruči kosořického brankáře. V osmé minutě nacentroval do vápna hostující Hromádko. Místo střely zvolil Antoš zpracování a jesenická obrana míč odkopla do bezpečí. O dvě minuty později centroval Pavlíček a Darmoš střelou z voleje mířil vedle. Kosořice mohl poslat do vedení Bejda, jeho krásná střela však orazítkovala pouze obě tyče a poté již domácí brankář zakročil. Neujala se ani střela kosořického Boháčka, a tak udeřilo na druhé straně. Svou šanci ještě nevyužil domácí útočník po pěkné přihrávce za obranu, ve 29. minutě se už domácí příznivci radovali. Kosořická obrana zachybovala a osamocený Hocek nedal Majzlanovi šanci. Ve 36. minutě zahrával Macháč rohový kop a hlavička tísněného Pavlíčka skončila nad brankou Jesenice. V závěru prvního poločasu mohli hráči Jesenice zvýšit své vedení. Ve 34. minutě se odražený míč dostal k nekrytému útočníkovi Jesenice, který tváří v tvář dobře vyběhnuvšímu Majzlanovi neuspěl. V posledních vteřinkách se neujala ani Kratochvílova střela k tyči.

Druhé dějství načal hezkou střelou hostující Pavlíček. Poté prověřil domácího brankáře z dálky pěknou střelou Bejda. Neuspěl ani Boháček, který nastřelil pouze obránce. Trest přišel hned v zápětí. Přihrávku na hranici ofsajdu převzal Kratochvíl a umístěná střela k tyči znamenala vedení Jesenice již 2:0. V 68. minutě zahrával Bejda přímý volný kop z pětadvaceti metrů a jedovatou střelou orazítkoval břevno jesenické branky. O dvě minutě později nevyužily Kosořice ani závar v malém vápně.  V 83. minutě se dožadovali hráči Jesenice pokutového kopu, poté co Majzlan místo míče trefil domácího útočníka. Hlavní sudí byl však jiného názoru.

V závěru utkání už hráči Jesenice kontrolovali hru a zaslouženě zvítězili. Kosořická nemohoucnost tak stále pokračuje.

• Branky: 29. Hocek, 55. Kratochvíl
  • Rozhodčí: Procházka