Datum: 03. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

Sokol Kosořice - Slavia Jesenice  2:2 (1:1)

V dalším domácím utkání se Kosořice musely obejít bez Macháče a distancovaného Gruse, naopak do hry byli připraveni nastoupit Voleman s Bašusem.

Utkání proti zkušenému celku z Jesenice začalo pěkně od podlahy. Už ve čtvrté minutě potrestal Dědkovu chybu Kratochvíl. Radost hostí však netrvala dlouho. Získaný míč Kořínkem posunul Bejda uličkou na Hrechka. Ten umístěnou střelou k tyči vsítil už svou třetí branku sezóny. Domácí Dědek mohl svou chybu odčinit v osmé minutě, bohužel Darmošův centr nasměroval nůžkami do břevna. Kosořicím narostla křídla a Mašek měl hned plné rukavice práce. Ve 27. minutě V.Sedláček poslal do vyložené šance Hrechka, druhý jmenovaný však zamířil vedle vzdálenější tyče. Tento hráč se o tři minuty později pasoval do role nahrávače. Darmošovi k vytouženému gólu chyběl krůček. Kosořický útočník se z následného rohového kopu neprosadil ani hlavou. Ve 34. minutě si cestičku do vápna vytyčil Kořínek. Přihrál do pravé strany Bejdovi, ale centrovaný míč nasměroval Černý nad. Poté se do dvou slibných šancí dostali také hosté. Do otevřené obrany se vydal Trávníček a razantní střelou orazítkoval Kortusovo břevno. Minutu nato chyboval V.Sedláček a Kargl sám před gólmanem naštěstí také neuspěl. Pár minut před odchodem do kabin se opět ozval Kořínek. Nejprve připravil střeleckou pozici pro Bejdu, který však mířil nad. Ve druhém případě po Sedláčkově centru mířil vedle.

Aktivní Kořínek rozběhl první vážnější akci druhého poločasu. Zpětnou nahrávku nasměroval Darmoš vedle. Minutu poté našel Bejda Miškovského, který přihrál mezi dva hráče Kořínkovi. Jesenický brankář jeho šanci zlikvidoval i tentokrát. I k další příležitosti se nachomýtl Kořínek. Parádní střelu neméně hezky vytěsnil brankář na rohový kop. Po dlouhé době se ke slovu dostali jeseničtí. V 66. minutě po rohovém kopu hlavičkoval Buchta nad. Do černého nemířil ani Bejda, ale podílel se na druhé brance svého týmu. Bleskurychlou akci rozjel Darmoš, se štěstím se míč dostal k Bejdovi. Jeho přihrávku převzal Kořínek a s přehledem skóroval. Definitivní podobu výsledku mohl dát v 78. minutě Darmoš. Chybnou hlavičku obránce domácí útočník v sólu nepotrestal. Jako již po několikáté přišel tedy zákonitý trest. V 82. minutě se míč po standartní situaci dostal k volnému Tačnerovi, jehož střela bez přípravy skončila přesně u pravé Kortusovy tyče. Poslední šanci k zisku všech bodů měl Hrechko po centru Bejdy, míč však nakonec obrana odkopla do bezpečí.

• Branky: 6. Hrechko, 75. Kořínek - 4. Kratochvíl, 82. Tačner
  • Rozhodčí: Železný - Mikeš, Ledvina
  • Kosořice: Kortus - Boháček, V.Sedláček, Dědek, Hruška - Miškovský (85. M.Sedláček), Bejda, Černý, Hrechko - Kořínek, Darmoš (79. Voleman)

:: Fotky ze zápasu ::

Sokol Kosořice - Slavia Jesenice 2:2