Datum: 03. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

TJ Sokol Kosořice "B" - Sokol Katusice 2:0 (2:0)

Poprvé před domácími diváky se kosořický "B" tým představil s oběma novici z Kochánek a změnou na brankářském postu. Zraněného Abelovského nahradil Dufek.

Zápas se hrál za velkého vedra. I v tomto počasí se však bylo na co dívat. Ze začátku hlavně ve vápně Kosořic. Fotbalisté Katusic však naráželi na hbitého Dufka, který zejména ve 25. minutě nadvakrát vychytal sólo kapitána Hybše. A hned z protiútoku domácí trestali. Tříska u postranní čáry vybojoval míč, který se dostal ke Krátkému. Ten si proklestil cestu přes dva obránce a jeho práci zblízka dokončil novic Wágner - 1:0. O deset minut později se nakonec radoval i Krátký. Opětovná souhra na levé straně. Darmoš stříleným centrem nalezl spoluhráče, který zblízka nedal gólmanovi šanci.

Po změně stran se hosté pokoušeli o vstřelení kontaktní branky, jenže obranná čtveřice včetně Dufka byla proti. Hosté hrozil zejména ze standartních situací. Hráčům Katusic v tomto duelu nebylo přáno. S přibývajícími minutami se hra přelévala ze strany na stranu, kdy uprostřed hřiště bylo dostatek místa, jelikož obě mužstva v úmorném počasí už nenacházela síly k návratu. Závěrečné minuty patřily hlavně domácím. Z brejků několikrát zahrozil Tříska a dobré příležitosti nevyužili ani Zítka se Šebestou. Na rohový kop si na zadní tyči dvakrát vyskočil střídající Bešík, jenže trefil pouze tyč.

• Branky: 27. Wágner, 37. Krátký
  • Rozhodčí: Vaňousek