Sokol Kněžmost - Sokol Kosořice "A"  3:1 (2:0)

Kněžmostský gólman Majzlan si poprvé zachytal proti svým bývalým spoluhráčům. Poprvé v kosořickém dresu se v základní sestavě objevil Kučera. Obě mužstva se krčí na chvostu tabulky a body ve spodních patrech tabulky mají cenu zlata.

Fotbalisté Kněžmosta obsadili soupeřovu polovinu hřiště i díky přítomnosti Kastnera, kterému skončil třízápasový distanc. Hned v sedmé minutě nezkrotil hostující brankář míč ve svých rukavicích, obránce nechtěně přihrál před sebe a Štěpánek poslal domácí do vedení. Kosořičtí ještě odpověděli tvrdou ranou Macháče, míč za přispění brankáře skončil nad brankou. Špatný start do zápasu zastihl Kosořické i v tomto duelu. Ve 13. minutě plachtil dlouhý pas do vápna, kde se nejlépe zorientoval opět Štěpánek - 2:0. Tentýž hráč byl při chuti i o chvilku později, tentokrát si obrana již dala pozor. Hosté postupem času vyrovnali hru v poli a přibylo i zákroků Majzlana. Nejprve dokázal v obtížné pozici hlavičkovat Batala a hned vzápětí mířil vedle Vavrik.

Úvodní minuty druhé pětačtyřicetiminutovky opět patřili fotbalistům Kněžmosta. Ve 49. minutě Kastner úspěšně ukořistil míč obránci, kolmicí našel nabíhajícího Škalouda, jenž nadvakrát překonal Pavlíka v brance. Za tohoto stavu začali hrát hosté uvolněněji a začalo přibývat centrů ze stran. V 60. minutě se do vzduchu pověsil kosořický Adámek, ale brankář byl pozorný a míč skryl ve své náruči. O dvě minuty později nebyla hostujícímu celku uznána branka po střele Vavrika a teči střídajícího Dědka. Optická převaha hostujícího mužstva nadále pokračovala, avšak bez gólového efektu. V 74. minutě musel po nevybíravém zákroku střídat Batala a domácí hráč uviděl od rozhodčího pouze žlutou kartu. Domácí spoléhali už pouze na brejkové situace, které byly většinou nebezpečím pro kosořickou branku. Hosté ani pár minut před koncem nesložili zbraně a v 80. minutě mohl zkorigovat střídající Darmoš. Do rány se však obětavě postavil jeden z obránců. O šest minut později ale úspěšně prokličkoval do vápna Grus, zpětná přihrávka se dostala až na hranici vápna a Vavrik propálil vše co mu stálo v cestě - 3:1. K dalšímu ohrožení branky se již hosté nedostali, neboť o chvilku později zazněla píšťalka hlavního arbitra.
  • Branky: 7. a 13. Štěpánek, 49. Škaloud - 86. Vavrik
  • Rozhodčí: Sobalík - Vízek, Svoboda