TJ Sokol Kosořice "B" - SK Kosmonosy "B" 1:2 (1:1)

V sobotním slunečním odpoledni přijel na naše hřiště vedoucí tým z Kosmonos. Zkušený celek hostí ještě doplnili z "A" mužstva zkušený Vlk v brance a Fanta na kraji zálohy.

Hosté se po celou dobu utkání prezentovali kombinačním fotbalem, ale ani my jsme se nenechali zahanbit. První desetiminutovka patřila hostům, jenže do vedení jsme se dostali my. V desáté minutě uvolnil Lener Darmoše, který střelou mezi nohy brankáře otevřel skóre utkání 1:0. Hosté začali více kombinovat a ve 25.minutě vyrovnali. Bouda poslal přesný centr před naší branku a Fanta hlavou vyrovnal 1:1. Ve 35. minutě hlavičkoval Libor Boháček, míč se dostal k Lenerovi, ten sice vstřelil gól, rozhodčí ho však pro offside neuznal.

Hosté ve druhém poločase pokračovali v dobývání naší branky, ale bez valného úspěchu. Hráči Kosmonos se snažili, my jsme však výborně bránili a nepouštěli je do větších šancí. Rozhodčí Šesták se chystal ukončit zápas, když přišlo rozuzlení zápasu. Hostující Kopecký se zmocnil míče, který po centru umístil do naší branky Kožíšek. Poté rozhodčí ukončil zápas, který pro nás skončil smolnou prohrou s vedoucím týmem tabulky.

• Branky: Darmoš - Fanta, Kožíšek
  • Rozhodčí: Šesták