Datum: 02. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

FK Krnsko - Sokol Kosořice  1:1 (1:0)

Kosořice měly před sebou jedno z nejdůležitějších utkání sezóny. Třinácté Krnsko ztrácelo na svého soupeře pouhý bod.

Začátek utkání nasvědčoval momentálnímu rozpoložení obou mužstev, nervozita z dnešního zápasu byla znát z každé přihrávky. Lépe si v úvodu počínali domácí a již v páté minutě nevýrazně vypálil Prskavec. Tentýž hráč byl i u další příležitosti, tentokrát po jeho přihrávce zakončoval Pavel Šotka. První ostrý zákrok si krnský Tvaroh připsal ve 22. minutě, kdy střelu Macháče kryl efektivní robinzonádou. V další nadějné příležitosti mířil Kořínek po Sabolově rohovém kopu vedle. Jedinou branku prvního poločasu viděli diváci ve 32. minutě. Kosořice ještě ustály únik Prskavce díky zákroku Kortuse, akce jako přes kopírák středem hřiště se opakovala i o několik vteřin později a domácí útočník tentokrát se štěstím proměnil. Hosté do poločasového hvizdu zlepšili kombinaci, ale brankáře už vážněji neohrozili.

Po změně stran si gólman Tvaroh na nedostatek práce stěžovat nemohl, už v 51. minutě si oddechl při Sabolově standardní situaci. V 59. minutě hosté vyrovnali přímočarou akcí po ose Sabol-Michal-Kořínek, kdy posledně jmenovaný trefil vzdálenější tyč a míč nakonec do sítě dopravil Macháč. Kosořičtí měli optickou převahu, další šance ne a ne si vypracovat. Až v infarktovém závěru sahali hlavně hráči Kosořic po všech bodech, v 82. minutě vybojoval Madyar míč pro Macháče, jehož ránu opět vyrazil brankář mimo. Střelecky se nedařilo ani Kořínkovi a Mosiurczakovu technickou střelu těsně vedle brankář pouze sledoval. Domácí odpověděli střelou střídajícího Kunsta, poslední slovo měl však Voleman střílející těsně vedle.
  • Branky: 32. Prskavec - 59. Macháč
  • Rozhodčí: Herda - Pudil, Ledvina
  • Kosořice: Kortus - Grus, Maška, Štecher, Adámek - Michal (80. Voleman), Sabol, Mosiurczak, Madyar - Kořínek, Macháč
  • Krnsko: Tvaroh - Bosík, Škornička, Sobalík (55. Vízek), Čadil - Ryska, Uhlík, David Šotka, Hrdlička (64. Kunst) - Prskavec, Pavel Šotka (68. Míchal)