Datum: 03. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

Sokol Kosořice - Libodřice  2:3 (0:2)

Dva slepené góly na konci první půle předznamenaly tři body pro Libodřice.

Po úvodním oťukávání prostrčil míč domácí Jílek na Darmoše, kterému míč odkopl obránce na vlastního brankáře, Herda byl naneštěstí pozorný. V deváté minutě uvolnil Štecher opět Darmoše, jeho přihrávku stihla libodřická obrana odvrátit na rohový kop, z něhož Dědek hlavičkoval pouze do náruče gólmana. Domácí brankář Kortus si na míč sáhl poprvé ve 22. minutě, střele však scházela potřebná razance. Následný brejk hostí skončil vedle Kortusovy tyče. Ve 38. minutě po nenápadné akci šli Libodřice do vedení, nedůraz v obraně potrestal přehozením brankáře Petrák. Za minutu to bylo již 0:2. S přímým volným kopem si pohrál vítr a v nepřehledné situaci poslal opět Petrák míč pod gólmanem do sítě.

Trenér Zahrádka poslal do druhého poločasu Boháčka, který od začátku dělal ve středu hřiště starosti hostujícím středopolařům. Neuběhla ani minuta a Kosořice snížily na rozdíl jediné branky. Darmoš dostal hezkou přihrávku za obranu a pozemní střelou k tyči vrátil svůj tým do hry. V 59. minutě mohli domácí vyrovnat, Antoš bohužel touto šancí pohrdl. V 65. minutě přišlo na řadu známé rčení "nedáš, dostaneš". Hosté několik minut motali domácím hlavu u autové čáry, z následného centru úplně osamocený exligista Mičinec hlavou skóroval do odkryté branky. Za čtrnáct minut Kosořice opět snížily, centr Darmoše uklidil do sítě Hrechko. V poslední minutě šli dva hráči Libodřic na osamoceného obránce, Mičincova střela šla vysoko nad. Hosté v posledních minutkách dobře bránili a Kosořice už k ničemu nepustili.

• Branky: 46. Darmoš, 79. Hrechko - 38., 39. Petrák, 65. Mičinec
  • Rozhodčí: Nepovím