Sokol Kosořice - FK Litol  2:2 (1:1)

Kosořice nastoupily po dvou odložených zápasech teprve k prvnímu střetnutí a soupeřem nám byl tým z Litole.

Jako první o sobě dal vědět Darmoš, s jehož střelou neměl hostující brankář větší problémy. Na úvodní branku čekali diváci pouze osm minut. Přímý volný kop Litole brankář Vaňousek pěkným zákrokem vyškrábl před brankovou čáru, ale nekrytý Sosnovský v pohodě dorazil do odkryté branky - 0:1. Z následné akce mohly Kosořice vyrovnat, Hrechko po centru Antoše mířil z dobré pozice vedle. V 15. minutě měl opět litolský brankář plné rukavice práce se střelou Darmoše a dorážejícím Hrechkem. Na druhé straně zahrávali hosté rohový kop, odražený míč nasměroval osamocený hráč naštěstí nad Vaňouskovu branku. Kosořický tlak v závěru první půle sílil, v probíhající osmatřicáté minutě přiklepl Hrechko Sedláčkovi, který mířil pouze nad branku Litole. Ve 41. minutě odpískal hlavní sudí nepřímý volný kop za komentáře hostujícího gólmana. Míč si postavili Antoš s Darmošem, druhý jmenovaný tečovanou střelou stanovil poločasový výsledek 1:1.

V druhém dějství se odehrálo pár vteřin, když dvojice hostujících útočníků si vyměnila míč a následná střela otřásla kosořickým břevnem. O pět minut později chybovala domácí obrana a Litol tuto chybu potrestala brankou, která však kvůli ofsajdu nebyla uznána. Poté zahrozily Kosořice, ale Hrechko proti početné přesile neuspěl. V další dobré šanci se prezentoval hezkou střelou Darmoš. Domácí šli do vedení v pětašedesáté minutě, to když přihrávku Hrechka a centr Darmoše atakovaný brankář neudržel a Černý poslal míč do odkryté branky podruhé. Hosté však zbraně nesložili, centr do vápna nasměroval litolský hráč pouze do náruče brankáře Vaňouska. V 85. minutě ztratili domácí na půlce hřiště míč a rychlou kombinaci zakončoval Sosnovský po kličce brankáři do prázdné branky - 2:2. Tento stav vydržel až do konce utkání a tak si oba celky připsaly po bodu.

• Branky: 41. Darmoš, 65. Černý - 8., 85. Sosnovský