TJ Sokol Luštěnice "B" - TJ Sokol Kosořice "B" 2:1 (2:0)

Souboj týmů z čela tabulky se strhl v místním derby, kdy Luštěnice přivítaly Kosořice. Hosté byli nuceni nasadit i hráče, kteří předchozí den odehráli celý zápas za "A" tým. Také soupeř měl ve svých řadách výpomoc z prvního týmu. V základní sestavě se představili Lada a Jan Grus.

Hráči Luštěnic mohli v případě vítězství atakovat vedoucí příčku tabulky. A jejich snaha byla znatelná od úvodního hvizdu. Již v páté minutě musel hostující Dufek hbitě zakročit proti střele k tyči. V jedenácté minutě luštěnický Archman zachytil rozehrávku soupeře, dlouhým pasem našel nabíhajícího Ladu, který křižnou ranou otevřel skóre. Stav se však neměnil po akci Jarolíma, tentokrát střela skončila mimo. Kosořičtí se k soustavnější kombinaci dostávali zřídka. Ve 23. minutě se ale hostujícímu Archmanovi nepovedl odkop, stejně tak i následně brankáři, ale Zítka zaváhání obou hráčů nezužitkoval. Až na druhé straně se výborně zorientoval Jarolím, přehodil obránce a tvrdou ranou zvýšil náskok Luštěnic. Ve zbylých minutách už domácí v kombinaci více chybovali a šance už k vidění nebyly.

Také po změně stran si první akci připsali domácí, hlavičku Archmana však lapil Dufek. V 58. minutě po kombinaci u postranní čáry přihrál Lener do vápna, gólman míč neudržel a dotírajícího Jiřího Boháčka poslal brankář k zemi. Sám postižený se ujal exekuce pokutového kopu a s přehledem proměnil - 2:1. Druhý poločas nabídl větší aktivitu i ze strany Kosořic, chybělo však více přesnosti v koncovce. Více příležitostí ale měli domácí. Archman opět hlavičkoval doprostřed branky a Hladík z úniku mířil vedle. V 78. minutě domácí podnikli rychlý brejk, který ovšem obrana zažehnala. Z protiútoku se do zakončení dostal Darmoš a orazítkoval břevno. Jelikož poslední šanci zápasu měl luštěnický Jan Grus, skončil duel vítězstvím domácích.

• Branky: 11. Lada, 35. Jarolím - 58. Jiří Boháček (pen.)
  • Rozhodčí: Mucek