TJ Sokol Kosořice "B" - Sokol Luštěnice "B" 6:2 (4:2)

V tomto kole jsme v brzkém odpoledni na skvěle připraveném hřišti přivítali rezervu Luštěnic. Do sestavy se oproti minulému týdnu vrátil L. Boháček, ale naopak vypadli Lener s Adámkem.

V prvních minutách měli více ze hry hosté a hned ve 4. minutě zápasu šli do vedení po Hrdličkově střele k tyči naší branky. V desáté minutě vyslal Libor Boháček Darmoše, ale jeho střela skončila v rukavicích hostujícího brankáře. V 15. minutě zahrál Vavrik rohový kop, který zakončil Libor Boháček a brankář hostí jeho hlavičku vytěsnil mimo tři tyče. Z následného rohového kopu opět hlavičkoval Libor Boháček, otřel míč o Třísku, od kterého doputoval míč k Darmošovi a ten vyrovnal. V dalších minutách jsme dobře kombinovali a vytvořili si několik dobrých šancí, Darmošovi rány však nenašly svůj cíl. Ve 29. minutě vybojoval míč agilní Tříska na polovině hřiště, precizní přihrávkou našel Krátkého, který po kličce obránci následně i brankáři předložil míč Bešíkovi a ten zvýšil na 2:1. O tři minuty později se stav utkání měnil znovu. Krátký dostal opět míč od Třísky, potáhl ho po levé straně hřiště, přesnou přihrávkou nahrál Darmošovi, který do prázdné branky zvýšil na 3:1. Hosté se nechtěli nechat zahanbit a z rychlého protiútoku snížili Postráneckým ve 35. minutě na 3:2. Poté hosté zahrávali rohový kop, který skončil mimo tři tyče naší branky. Abelovský rychle rozehrál na nabíhajícího Třísku. Hráči Luštěnic nezachytili rychlý výpad, agilní Tříska se přehnal přes dva obránce a milimetrovou přihrávkou našel Darmoše, jenž stanovil počasový stav 4:2.

Do začátku druhého poločasu jsme vstoupili hodně vlažně a hosté si vytvořili několik více než 100% šancí. Ty však skončily mimo tři tyče nebo je vychytal výborný Abelovský v naší brance. V 60. minutě vyslal Libor Boháček Darmoše, který odcentroval na Krátkého, ten následně o kousek minul branku hostí. V 65. minutě Vavrik posla míč z trestného kopu též mimo tři tyče. Hosté se ještě pokusili o zvrat v utkání, jejich pokusy však opět skončily mimo nebo je obranná čtyřka ve spolupráci s Abelovským zneškodnila. V 77. minutě se míč od Stehlíka dostal k Bartoníčkovi, který předložil míč Darmošovi a ten zvýšil na 5:2. Hosté se již na nic nezmohli a v 86. minutě inkasovali ještě jednou. Neúnavný Stehlík střelou pod padajícím brankářem pečetil stav utkání na 6:2 .

• Branky: 15., 32., 40. a 77. Darmoš, 29. Bešík, 86. Stehlík - 4. Hrdlička, 35. Postránecký
  • Rozhodčí: Hloucal