Datum: 03. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

TJ Sokol Kosořice "B" - TJ Sokol Luštěnice "B" 0:2 (0:0)

Souboj o druhou pozici ve IV. třídě byl k vidění v Kosořicích. Domácí přivítali třetí Luštěnice, které ztrácely pouhý bod na svého soupeře.

Hosté s mladými hráči vstoupili do zápasu aktivně. Obrana Kosořic s Dufkem v bráně však změnu skóre zatím nepřipustila. Domácí se do zakončení příliš nedostávali, Čepelku v bráně tak spíše zaměstnávali standartní situace. Nenápadná střela Libora Boháčka ale orazítkovala pouze břevno. Hráči Luštěnic se nadále marně snažili vstřelit úvodní branku, avšak bez úspěchu. Kosořičtí příliš akcí stojící za zmínku nepodnikli. Do kabin se šlo za bezbrankového stavu.

Ve druhém poločase byla luštěnická ofenzíva nebezpečnější než v prvním dějství. Domácí se několikrát dostali pod tlak, ale nakonec vždy defenzíva odolala. Hosté hru oživili dalším mládím a štěstěna se v dalších minutách přiklonila na stranu domácích, když hráči Luštěnic zklamali v zakončení. Také domácí zlepšili útočnou fázi příchodem Lenera. Nakonec v závěru zápasu se před kosořickou brankou nejlépe zorientoval Obrázek a střelou přes obránce dotlačil míč do sítě. Definitivní podobu výsledku dal o dvě minuty později Nový, který potrestal chybu Adámka a rychlou kombinaci zakončil do horní poloviny branky.

• Branky: 85. Obrázek, 87. Nový
  • Rozhodčí: Vaňousek
  • Diváků: 35
  • ŽK: Kubín - Baborák, Hrdlička