Sokol Kosořice - AFK Milovice  4:6 (2:3)

Do dnešního utkání vedl Kosořice nový trenér Vladimír Fuka, zároveň na soupisce přibyla dvě nová jména.

Právě jeden z noviců, Igor Grytsiv, se po narážečce s Volemanem ocitl v první vážnější příležitosti. Domácí však vlastní chybou poslali do vedení soupeře, když zaváhání Kortuse nadvakrát potrestal mladý kanonýr Lukáš Müller. Neuběhlo ani pět minut a hosté po rohovém kopu vedli zásluhou Beneše 0:2. Zápas měl rychlý spád, ale Kosořice se nedokázaly střelecky prosadit. Jako například Michal, jehož pokus skončil vysoko nad. Hráči Milovic měli rychlý přechod do útoku, s čímž měli domácí velké problémy. Ve 27. minutě při jedné z akcí utekl Petr Petráš a zamířil jen těsně vedle. Po půlhodině hry však chyboval i soupeř, Michal poslal míč do běhu Sabolovi, který už se od míče odtrhnout nenechal - 1:2. Odpověď Kosořic měla ještě kratší interval než u Milovic, kdy ve 31. minutě přenesl hru Adámek na volného Sabola. Následnou přihrávku směřoval Grytsiv pod sebe a Darmošovu střelu nezastavil ani vyběhnuvší Fišer. To však nebylo v prvním poločase vše, o osm minut později posoudil rozhodčí kontakt dvou hráčů jako nedovolený a milovický Fiala poslal svůj tým z pokutového kopu opět do vedení. Na tuto branku už Kosořice do poločasového hvizdu odpověď nenašly, i když krásná střela Adámka otřásla břevnem.

Také druhý poločas měl strhující začátek, už po třech minutách na hřišti prošel Novotný do vápna jako nůž máslem a s přehledem zvýšil na 2:4. Jenže domácí se ještě nevzdávali, do hry je vrátila kontaktní branka z 54. minuty. Výborně načasovaná přihrávka Gruse našla naběhnutého Volemana, míč směřující před branku si však do vlastní sítě srazil Vlačiha. Tím brankové hody ještě neskončily, ale diváci si museli počkat až do závěrečné čtvrthodinky. V 75. minutě nejprve hlavičkoval nepřesně domácí Voleman, na druhé straně zmařil šanci Beneše výborným zákrokem Kortus. Vyrovnání měl na kopačkách Sabol, jenže jeho pokus zastavil před brankovou čárou obránce a tak přišel trest z brejku. Unikající Lukáš Müller zamotal v pokutovém území obráncům hlavy a šouravou střelou opět zvýšil náskok Milovic. Kosořice ale opět stačily zkorigovat v 87. minutě, kdy střídající Janák přes půl hřiště zatáhl míč a z jeho přihrávky gólově těžil Grytsiv. Místo vyrovnání nakonec hosté pečetili výsledek ve svůj prospěch, přímý volný kop zahraný přes zeď skončil až za gólmanovými zády.
  • Branky: 29. Sabol, 31. Darmoš, 54. Vlačiha (vl.), 87. Grytsiv - 5. a 83. Müller, 39.(pen.) a 90. Fiala, 9. Beneš, 48. Novotný
  • Rozhodčí: Jeništa - Bartůšek, Hocek