Datum: 04. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

Mnichovohradišťský SK - Sokol Kosořice 2:1 (1:1)

Po výprasku z domácího prostředí nastoupily poslední Kosořice v Hradišti, které nemá k sestupovému pásmu daleko.

Od úvodního hvizdu diktovali tempo hry hráči Mnichova Hradiště. Z územní převahy těžili v 18. minutě. Na dlouhý Hájkův pas si do pokutového územní zaběhl Kastner a přehozením gólmana otevřel skóre. Hosté vpředu nedokázali udržet míč a hra se stále stěhovala před Bartoše. Vážnější ohrožení branky se prozatím nekonalo. Kosořice se v ofenzívě projevily až po půlhodině hry, kdy z trestného kopu zamířil Sabol nad. V další příležitosti se hosté již nemýlili. Na Antošovův rohový kop si vyskočil Boháček a na umístěnou hlavičku už nestačil reagovat ani bek na brankové čáře - 1:1. Pro hráče Mnichova Hradiště mohlo být zle již o minutu později. Za dlouhým míčem Sabola běžel Miškovský, brankář byl však o krůček rychlejší.

Po změně stran se zlepšil herní projev Kosořic a byli to právě hráči v červenobílém, kteří zahrozili akcí Boháčka v 70. minutě. Zakončující Darmoš však cíl netrefil. Domácí odpověděli o osm minut později. Kosořická obrana nezachytila v ofsajdové pasti střídajícího Pekaře. Ten svou šanci ke střele ale prováhal. Z následného rohového kopu nepřesně mířil Šimíček. Deset minut před koncem řádné hrací doby uzamkli hráči Hradiště soupeře u velkého vápna. Po rychlé narážečce centroval Štajer, ale Bejda vedení svým barvám nevrátil. Hosté opět remízový stav neudrželi a Pekař po kličce gólmanovi rozhodl o třech bodech pro domácí celek.
  • Branky: 18. Kastner, 83. Pekař - 41. Boháček
  • Rozhodčí: Svoboda - Lerch, Zelenda