Datum: 04. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

Mnichovohradišťský SK "B" - Sokol Kosořice "A"  0:1 (0:0)

Po sérii špatných výsledků se kosořický výbor dohodl s dosavadním trenérem Milanem Adámkem na ukončení spolupráce. Tým do Mnichova Hradiště odcestoval s trenéry Jiřím Grusem starším a Zdeňkem Batalou starším.

Na těžkém terénu začali o něco lépe hosté, kteří měli v prvním poločase více ze hry. Akce po obou stranách hřiště odstartoval v jedenácté minutě centrující Dědek a nepřesně zakončující navrátilec Andres. Domácí se před kosořickou branku dostávali ojediněle, přesto vždy dokázali zahrozit, jako ve 29. minutě po střele Čečelského. Po půlhodině hry si Kosořičtí vypracovali doposud největší příležitost. Grus našel před velkým vápnem Mašku, jehož pěkná rána byla tečovaná a skončila těsně mimo. Závěrečné minuty patřily hradišťskému mužstvu. Ve 35. minutě podržel hostující Pavlík své spoluhráče, po přihrávce Smetany neuspěl zakončující Nohýnek. Snaha domácích o vstřelení první branky před odchodem do kabin začala sílit. Ve 42. minutě zastavil gólovou radost zdvižený praporek asistenta rozhodčího. V posledních vteřinách ještě zahrozil Brendl, střela skončila těsně vedle.

Ve druhém poločasu hrál těžký, podmáčený terén větší roli, než v poločase prvním. Kombinace vázla na obou stranách, přesto byl nadále k vidění ofenzivní fotbal. V 55. minutě se ke střele dostal hradišťský Němec a ránu z dobrých dvaceti metrů zastavila Pavlíkova tyč. Hosté tuto situaci přestáli bez úhony a o pár minut později udeřili. V 68. minutě Maška milimetrovou přihrávkou vyslal Macháče, který přesnou střelou vyhnal pavouky ze šibenice Švermovy branky. Domácí se pokusili alespoň vyrovnat a Pavlík měl plné rukavice práce. V 72. minutě se kosořický gólman opět vyznamenal proti střele Smetany a hned vzápětí zlikvidoval také dvě střely Nedomy. V 90. minutě avizoval hlavní rozhodčí nastavení jedné minuty, nakonec se hrálo ještě čtyři minuty, v nichž Kosořičtí už tři body uhájili.
  • Branky: 68. Macháč
  • Rozhodčí: Janda - Dostál, Zdražil
  • Diváků: ---
  • ŽK: ---