TJ Sokol Kosořice "B" - FC Mukařov 3:2 (2:1)

Kromě dlouhodobě zraněných chyběl v páteční dohrávce s Mukařovem také Darmoš. Domácí naopak posílili z "A" týmu Malík, Maška, Martin Adámek, Řehák a Tříska.

Domácí hráči od začátku zápasu hráli s míčem na kopačkách. Obranu zaměstnával hlavně rychlý Malík. Ten již po několika minutách hry vyslal do sóla Krátkého, který střelou k tyči nedal gólmanovi šanci. Fotbalisté Mukařova několikrát otestovali Dufka, většina střel však gólové parametry neměla. Ve 30. minutě už Kosořičtí vedli o dvě branky. Pěknou akci zakončil Řehák. Ještě před tím Maška z dobré pozice mířil vysoko nad. Hostujícímu celku se o pár minut později podařilo vrátit do zápasu. Kováčův rohový kop obrana odvrátila, jenže míče se zmocnil Svoboda a střelu klubkem těl zahlédl Dufek příliš pozdě.

Domácí postupně vystřídali a hosté se dostali více do hry. Zdravotní komplikace postupně ze hry vyřadili Mašku a následně i Lenera. V 65. minutě si střídající trenér Kalina zkušeně počkal na pohyb brankáře a střelou k tyči opět zvýšil náskok Kosořických. Hostujícímu celku se však záhy podařilo opět zkorigovat. Po brejkové situaci nezbyla osamocenému Halákovi jiná možnost než před dotírajícími obránci vystřelit. Ne příliš prudká střela ale nakonec skončila v domácí síti - 3:2. Šance na vyrovnání ještě zkomplikovalo vyloučení hostujícího Tvrdého po druhé žluté kartě. Přesto i v deseti si Mukařovští ještě několik střeleckých pokusů připsali, hráči Kosořic nakonec těsné vedení uhájili.