FC Mukařov - TJ Sokol Kosořice "B" 2:3 (1:2)

K dalšímu zápasu zajížděl kosořický "B" tým oslaben o několik hráčů základní sestavy. Adámek, Heřmanský a Bešík cestovali s "A" mužstvem, Libor Boháček a Mojžíš absentují kvůli zranění a Jiří Boháček tráví dovolenou.

Od samého začátku zápasu byli domácí velice aktivní a měli několik více než 100% šancí. Jen jejich zakončení chyběla přesnost nebo zakročil bravurně chytající Dufek. Ve 13. minutě se dostal míč přes Pavlíčka a Šebestu k Darmošovi, který z hranice velkého vápna poslal Kosořické do vedení. Domácí se neustále snažili, ale jen pokračovali v zahazování šancí. Ve 25. minutě byl již Dufek překonán, jenže na brankového čáře ho zastoupil Kubín a míč z prázdné branky vyhlavičkoval. Ve 30. minutě se dostal k míči Stehlík, obešel dva obránce, ale jeho utěšená rána skončila na břevně. Ve 42. minutě Darmoš dostal milimetrovou přihrávku a střelou k tyči zvýšil na 2:0. V poslední minutě domácí zahrávali rohový kop a po něm se hlavičkou prosadil domácí Zubrík.

Do druhého poločasu nastoupil místo Šebesty ne zcela zdravý Lener, aby vyztužil záložní řadu. V prvních minutách druhého poločasu byli hosté o něco aktivnější a zvýšili v 58. minutě na 1:3. Přímo z rohového kopu se trefil Darmoš. Domácí poté poslali na hřiště nové hráče, zvýšili obrátky a hnali se za vyrovnáním. V 64. minutě se po samostatné akci trefil domácí Petrus a snížil 2:3. V další minutách byli domácí nebezpečnější, jen jejich šance zůstávaly stále nevyužité. Kosořičtí již převážně bránili, ale i tak se dostali do několika šancí, které zaváněly gólem. V 70. minutě vystřelil Lener a jeho střelu zastavili domácí zadáci na brankové čáře a o několik minut později praporek pomezního rozhodčího. Když se zdálo, že skvěle odbráněný zápas od celého mužstva spěje ke kosořické výhře, udělal v 89. minutě Bartoníček chybu. Rozehrál aut přímo na jednoho z domácích, ten se dostal do samostatného úniku, který zastavil i za cenu červené karty Dufek. Do branky se postavil hrající trenér Drahota, nebezpečnou střelu z hranice velkého vápna zlikvidoval a rozhodčí Javůrek zápas ukončil výhrou hostí 3:2.

• Branky: 45. Zubrík, 64. Petrus - 13., 42. a 58. Darmoš
  • Rozhodčí: Javůrek