FC Mukařov - TJ Sokol Kosořice "B" 2:2 (1:1)

V tomto kole jsme zajížděli na hřiště Mukařova s cílem získat nějaký bod po dvou předchozích prohrách. Do začátku utkání jsme nastoupili pouze v 10 hráčích, jelikož někteří hráči se k utkání nedostavili. Do branky se postavil místo Abelovského, který cestoval s "A" mužstvem, Drahota a na krajním obránci nastoupil trenér Kalina.

I v deseti jsme se dokázali dostat před domácí branku vícekrát než domácí k nám. První větší rozruch přinesl trestný kop Jirky Boháčka, který však těsně minul domácí branku. V desáté minutě se k rohovému kopu postavil Kalina, míč poslal na přední tyč, kde ho Darmoš dopravil do branky - 0:1. V dalších minutách se hrálo převážně mezi oběma vápny bez větších šancí. Domácí se snažili o vyrovnání, ale obranná čtveřice pracovala výborně. Ve 33. minutě se domácím podařilo vyrovnat. Po centru z pravé strany nařídil rozhodčí Stejskal přísný pokutový kop po faulu Jirky Boháčka na jednoho z domácích hráčů a Krejza srovnal stav na 1:1. Ve 40. minutě se k trestnému kopu postavil Vavrik ale těsně minul. O pět minut později vysunul Krátký Darmoše, který obstřelil jak brankáře, tak i branku.

Do druhého poločasu nastoupil ještě ne zcela zdravý Pavlíček na hrot útoku. V 55. minutě nahrál Krátký Darmošovi a ten poslal míč do domácí branky 1:2. Domácí se neustále snažili o vyrovnání, jen jejich dlouhé míče přelétávali až k Drahotovi v naší brance. Do další šance se dostal Bešík, kterého po samostatném úniku zastavil domácí brankař za cenu žluté karty na hranici velkého vápna. K trestnému kopu se postavil Jiří Boháček, střela byla tečována a skončila mimo tři tyče. V 85. minutě se prodral před branku neúnavný Libor Boháček, hlavou vrátil míč branku na Darmoše, ale ten v jasné šanci selhal. Domácí ihned poté poslali dlouhý míč před naší branku, kde dva hráči dotírali na Drahotu, který míč na kluzkém terénu neudržel a Sieber vyrovnal na 2:2.