TJ Sokol Nová Ves - TJ Sokol Kosořice "B" 3:3 (0:1)

Ve druhém jarním kole hráči kosořické rezervy zajížděli na půdu Nové Vsi s cílem získat nějaké body. Domácí byli s pouhými třemi porážkami celkem jasným favoritem tohoto duelu.

Domácí hráči potvrzovali papírové předpoklady od samého začátku. Během prvních 15 minut měli několik více než vyložených šancí. Některé však trestuhodně zahodili a zbylé pochytal skvělými zákroky Dufek v kosořické brance. Ve dvacáté minutě hosté ukázali soupeři skvělou produktivitu. Darmoš poslal míč napříč vápnem Krátkému, který obstřelil brankáře a poslal Kosořické do vedení. Domácí borce inkasovaný gól ještě více nabudil, ale skvělá obrana všech kosořických borců jim nedovolila srovnat stav. Nepříjemnost přišla ve 35. minutě, kdy musel odstoupit Libor Boháček, kterého nahradil Bartoníček a hosté tak museli přeskupit řady. Domácí ještě v závěru poločasu zahrozili, jejich dvě střely však skončily na zahrádce sousedních domů.

Do druhého poločasu domácí pozměnili sestavu a hned v 50. minutě bylo vyrovnáno. Poté se ke slovu dostali i Kosořičtí, jenže bez kýženého výsledku. V 60. minutě se domácí dostali do další šance a ujali se vedení 2:1. V dalších minutách se hrálo především mezi vápny bez výraznější šance. V 70. minutě se stav srovnal. Po autovém vhazování Jirky Boháčka se míč dostal k Darmošovi, přihrávkou našel Adámka a ten nedal domácímu brankáři šanci 2:2. Domácí chtěli strhnout vítězství na svou stranu a v 82. minutě se jim to povedlo - 3:2. Fotbalisté Nové Vsi poté ještě asi slavili vstřelený gól a po souhře Lener, Boháček, Krátký posledně jmenovaný srovnal stav na 3:3. V 90. minutě mohlo přijít zvrácení stavu na naši stranu, ale rozhodčí se neodvážil odpískat pokutový kop a utkání skončilo dělbou bodů.

• Branky: Mařan, Janda, Kubín - 2x Krátký, Adámek