Datum: 02. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

Sokol Kosořice - Sportovní sdružení Ostrá  0:3 (0:1)

Prozatím nelichotivý bodový stav chtěly Kosořice změnit v dalším domácím utkání proti střelecky nabuzenému týmu Ostré.

A nezačaly vůbec špatně, když se od začátku zápasu usadily na polovině soupeře. Byli to však hosté, kteří šli z první příležitosti do vedení. Přímý kop dokázal Majzlan vyrazit, na následný centr Remence a hlavičku Bubeníka už byl krátký. Domácí i přes inkasovanou branku pokračovali v kombinační hře, jedinou vadou na kráse byla koncovka nebo spíše finální fáze. Hráči Ostré naopak spoléhali na rychlé brejky, kosořická obrana už do konce prvního poločasu byla pozorná.

I v úvodu druhého poločasu měli více ze hry domácí. Centr Volemana byl na volného Sabola dlouhý a o několik minut později se do vzduchu pověsil Grus, ale míč pouze lízl. Hosté ukázali výbornou úspěšnost a v 70. minutě po standardní situaci Vavříka skončil míč v nepřehledné situaci až za zády brankáře. O minutu později byly Kosořice blízko zkorigování nepříznivého stavu, jenže Sabol sám před gólmanem neuspěl. Domácí se sice snažili ještě s výsledkem něco udělat, jejich kombinace už tak přesná nebyla a soupeř chodil do nebezpečných brejků. Definitivní tečku za utkáním udělal v 74. minutě Vavřík, který po jednom z brejků do otevřené obrany zamířil přesně ke vzdálenější tyči.
  • Branky: 11. Bubeník, 70. Dozorec, 74. Vavřík
  • Rozhodčí: Vočka - Schořovský, Glogar
  • Kosořice: Majzlan - Maška, Štecher, Boháček, Adámek - Michal (60. Darmoš), Mosiurczak, Černý, Voleman (73. Sedláček) - Grus, Sabol
  • Ostrá: Heimrath - Čáp, Kotrba, Slavíček, Effenberger (76. Holan) - Bubeník, Dozorec, Polák, Vavřík - Košťál (78. Michal Kostenko), Remenec (87. Jíša)