Datum: 27. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

Sokol Luštěnice - FK Krnsko  1:2 (1:1)

Pět boleslavských mužstev uzavírá tabulku I.B třídy, mezi nimi i týmy Luštěnic s Krnskem, kteří se utkaly v rámci 4. kola skupiny C.

Zápas v úvodu nabídl vyrovnanou partii s minimem šancí. Výjimkou byla pěkná střela hostujícího Vízka a neméně pěkný zákrok Skaláka, následný centr umístil Hötzel hlavou těsně vedle. Oba týmy zatím čekají v novém ročníku na vítězství a touha po třech bodech byla znatelná. Luštěnice si vypracovaly několik náznaků, do vedení šli však ve 21. minutě hosté zásluhou Šotky. Domácím inkasovaná branka paradoxně pomohla a o tři minuty později hlavičkoval po rohovém kopu Archman těsně nad. Zaslouženého vyrovnání se Luštěnice dočkaly ve 31. minutě, kdy Janů nacentroval a Zikmunda po předskočení soupeře hlavičkou úspěšně zakončil.

Druhý poločas měl strhující začátek a příležitosti se střídaly na obou stranách. Nejprve z těžké pozice mířil nepřesně Hötzel, vedle skončila i rána lustěnického Dušičky a po přihrávce agilního Vízka neproměnil dobrou šanci ani hostující Parastiuk. Postupem času se hra uklidnila, ale i přesto se domácí mohli ujmout vedení. Po signálu Hůlky se před brankou ocitl Zikmunda, hosté se nakonec ubránili. V závěru utkání začalo přibývat nepřesností a zdálo se, že utkání skončí zaslouženou remízou. V 84. minutě luštěnický Pavlíček zbytečně fauloval pronikajícího protihráče a nařízený pokutový kop s přehledem proměnil Horna. Domácí v posledních minutách zahrozili ze skrumáže před brankou, tři body však Krnsko už nepustilo.

• Branky: 31. Zikmunda - 21. Šotka, 84. Horna (pen.)
  • Rozhodčí: Neumann - Zdeněk, Wolfram
  • ŽK: 1:1
  • Luštěnice: Skalák - Fišera, Pavlíček, Archman, Dušička - Janů, Hůlka (88. Antl), Miškovský, Jakubův - Zikmunda, Kopa
  • Krnsko: Tvaroh - Janata (46. Netušil), Škornička, Uhlík, Horna - Parastiuk (88. Ondřej Brzák), Míchal, Sobalík, Hötzel - Vízek, Šotka