Datum: 02. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

Sokol Kosořice - Bohemia Poděbrady  3:0 (0:0)

Kosořice po předchozích nezdarech v Týnci naznačily, že dnes chtějí Poděbrady jednoznačně porazit.

Úvodní půlhodinu hry měli více ze hry domácí, ale začneme postupně. Do první šance se dostal Hrechko po centru Darmoše. Za dvě minuty na druhé straně kontroloval slabou střelu soupeře brankář Vaňousek. Poté se prezentoval nepřesnou střelou Sedláček. V rozmezí dvou minut zahrával Jílek dva přímé volné kopy, první proletěl napříč celým vápnem, druhý zahrál nakrátko Darmošovi, jehož střela proletěla vedle levé Pistorovi tyče. Brankář hostí kryl nejlepšímu střelci Kosořic i další pokus. Ve 32. minutě chybovala domácí obrana a de Giorgii ztroskotal na výborném Vaňouskovi.

Druhý poločas začal závarem před kosořickou brankou, přítrž udělal až domácí gólman. Z následného protiútoku přeloboval Boháček hostující obranu a Darmoš po kličce brankáři Pistorovi vstřelil úvodní branku. Poděbrady mohly vyrovnat v 60. minutě. Naservírovaný míč před branku kryl vyběhnuvší Vaňousek. Na druhé straně po Darmošově přihrávce střílel Hrechko. S odraženým míčem prokličkoval Jílek až do pokutového území, kde přihrál Darmošovi před odkrytou brankou, který lehce zvýšil vedení na 2:0. V 65. minutě po rychlé akci Poděbrad Vaňousek pouze kontroloval střelu mimo. Za šest minut vystřídal Hrechka Macháč a hned mohl skórovat po přihrávce Sedláčka, bohužel střelu mu zlikvidoval Pistor. Tentýž hráč neuspěl ani v 76. minutě, to když Darmoš vybojoval míč a Macháč místo přihrávky na prvně jmenovaného zakončil vysoko nad. Oba si akci zopakovali v 80. minutě, Darmoš přihrál před branku a Macháč ve skluzu mířil těsně vedle. Poděbrady sice domácí zatlačily před jejich pokutové území, ale to bylo z jejich strany asi tak vše. Naopak Kosořice chodily do rychlých brejků, neuspěl však v tváří tvař ani Antoš po přihrávce Jílka. To, co se nepovedlo ofenzivním hráčům musel udělat obránce. Už v nastaveném čase podběhl rohový kop hostující gólman a hlavičkující Boháček pečetil na konečných 3:0.

• Branky: 47., 62. Darmoš, 90.(+3) Boháček
  • Rozhodčí: Jansa