Sokol Kosořice "A" - Sokol Řepov  2:0 (2:0)

Snahou Kosořických v domácím prostředí bylo jediné, zvítězit a napodobit další úspěšná mužstva z dolních pater tabulky. Navíc domácí toužili vrátit Řepovu vysokou porážku z podzimní části.

Realita byla ovšem jiná. Domácí byli nejspíš myšlenkami ještě v kabině, když se hostující Prchlík ocitl sám před brankářem, proti kterému ale neuspěl. Hned vzápětí po přihrávce napříč vápnem měl řepovský Uher odkrytou branku, jenže z vyložené pozice trefil pouze tyč. Domácí měli problémy s kombinací a náběhy soupeře. Paradoxně kosořickým hráčům nepomohla ani vedoucí branka z dvacáté minuty. K přímému kopu z dobrých dvaceti metrů se postavil zkušený Niklfeld a precizní ránou trefil přesně Vlkovu levou šibenici. Jediným štěstím domácích bylo, že hráči Řepova měli vychýlená mířidla. Ve 27. minutě to neúspěšně zkoušel technicky Štěpán. Tentýž hráč se hned vzápětí ocitl ve vápně nekrytý, jenže to přehnal s kličkami a obrana odehrála míč do bezpečí. Hosté byli nebezpečnější, ale mohli doplatit na zahozené šance. Ve 38. minutě rozběhl Vonášek rychlý brejk, na jehož konci Macháč servíroval míč na zcela osamoceného Darmoše, který však v koncovce mířil hodně nepřesně. O minutu později však Niklfeld stejně jako při první brance zahrával standardní situaci, nastřelil sice jen zeď, ale důrazný Tříska našel odražený míč jako první a skrytou střelou k tyči zvýšil na 2:0. Hosté mohli ještě v závěru poločasu zkorigovat. Nejprve volný řepovský hráč ve vápně nastřelil pouze obránce a v posledních vteřinách vypadl míč Pokornému z rukavic. Ten však ještě stihl celou situaci zachránit.

První vážnější příležitost po změně stran si připsali domácí. Agilní Vonášek vyslal do úniku Třísku, kterému ale střela příliš nesedla. Totožná akce byla k vidění i na druhé straně, kdy se Štěpánovi včas vrhl pod nohy Pokorný. Výpady Řepovských dosti zaměstnávaly soupeřovu obranu, ta však nadále odolávala. Hráči Kosořic spoléhali hlavně na brejky, které se jim postupem času nabízely stále častěji. V 75. minutě po centru Kučery z levé strany mířil Macháč hlavou nepřesně. V závěrečných minutách domácí nevyužili ani přečíslení čtyři na jednoho. Jelikož v poslední šanci neuspěl ani řepovský Štěpán, nemuselo domácí mrzet ani neproměněné šance Macháče a Andrese.
  • Branky: 20. Niklfeld, 39. Tříska
  • Rozhodčí: Lerch - Mucek, Khol