Sokol Řepov - Sokol Kosořice "A"  6:1 (4:0)

Fotbalisté Kosořic v minulém týdnu inkasovali hned pětkrát a měli tedy co napravovat. V řepovském týmu nyní hraje Zdražil, jenž chvíli působil také v mužstvu soupeře. Nově se k domácím z Rejšic připojil Nastoupil, který se představil ve středu zálohy.

Úvodní seznamování trvalo do desáté minuty. Minutu poté již běžel za dlouhým nákopem řepovský Kolář, v pokutovém území míč zasekl a s přispěním tečujícího obránce otevřel skóre. Než se hosté vzpamatovali mířil tentokrát z levé strany za dlouhým pasem domácí Veselý, na hranici velkého vápna našel Scheuflera, jehož ránu usměrnil obránce další tečí přesně k tyči - 2:0. Defenzíva Kosořic měla velká okna a není tedy divu, že řepovský Štěpán se probojoval přes dva obránce, odcentroval a osamocený Veselý zvyšoval po čtvrt hodině hry už na 3:0. Kosořičtí byli zralí na ručník a domácí je nešetřili. Ve 20. minutě Kolář předložil míč Štěpánovi, který našel skulinu mezi nohama brankáře. Domácí se s tímto vedením spokojili a do hry se dostali také hosté. První ránu na řepovského brankáře vyslal až ve 25. minutě Grus. Alespoň zkorigovat velmi nepříznivý stav mohl krátce před pauzou kosořický Brejcha. Po centru Andrese hlavičkoval pouze do břevna.

Na začátku druhého poločasu mohli domácí už tak vysoké skóre ještě navýšit. Míč z kopaček Koláře však Štěpán tentokrát trestuhodně vysoko přestřelil. Chuť si ale spravil v 54. minutě po chybě na polovině hřiště. Zdražil dostal míč do běhu, ještě přihrál a z akce zavánějící ofsajdem mířil již Štěpán do černého. Domácímu Auerovi se nejspíš zželelo soupeře a po centru hlavičkou orazítkoval tyč vlastní branky. Hráči Kosořic bojovali až do konce a s přibývajícím časem si nějaké střelecké pokusy také připsali. Dědek centrem našel nabíhajícího Třísku, ten však přestřelil. Alespoň čestný úspěch si hosté připsali v 71. minutě. Maška předskočil soupeře a střídající Vavrik technickou střelou vymetl pavouky z řepovské branky. Poslední slovo měli ale domácí, když se Kolář podíval na gólmana a přesným lobem vstřelil šestou branku domácích. Závěrečné minuty ještě hosté zkoušeli ohrozit soupeřovu branku, skóre už zůstalo stejné.
  • Branky: 11. a 75. Kolář, 20. a 54. Štěpán, 12. Scheufler, 17. Veselý - 71. Vavrik
  • Rozhodčí: Švarc - Halbich, Doubek