Datum: 03. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

FC Trnavan Rožďalovice - Sokol Kosořice  0:1 (0:1)

Kosořice přijely na hřiště do Rožďalovic, dlouholetého a zkušeného celku I.A třídy.

Od prvních minut držely otěže hry ve svých rukou hosté. V deváté minutě si vybral Bejda při autovém vhazování Hromádka a jeho přízemní střela minula o milimetry pravou tyč domácí branky. Ve 14. minutě se neujala ani střela Poslta. O dvě minuty později neuspěl z přímého volného kopu kosořický Macháč. Stejný hráč poslal v 19. minutě míč do vápna a před Darmošem musel zasahovat rožďalovický gólman. První šance Rožďalovic skončila nad brankou Kosořic. Ve 24. minutě zahrávali domácí rohový kop a hlavičkující útočník našel pouze připraveného Kortuse. Poté Grus pálil nad rožďalovickou branku. Kosořice se radovaly až ve 37. minutě. Antoš zatáhl míč do vápna, předložil míč Bejdovi a ten přízemní střelou k tyči rozesmutněl rožďalovické poprvé a naposled. V závěru první půle ještě nebezpečně střílel domácí záložník, ale Kortus jeho střelu pouze kontroloval.

Druhý poločas patřil Rožďalovicím. Už v 52. minutě řešila hostující obrana nebezpečný závar - úspěšně. V 55. minutě mohl přidat druhou branku Antoš, ale v poslední chvíli uklouzl. Poté neuspěl ve skluzu kosořický Macháč, kterému míč naservíroval Bejda. Domácí stále nebezpečně zatápěli hostující obraně a Kosořice se dostávaly pouze do ojedinělých šancí. V 82. minutě centroval hostující Antoš a Hromádko mířil hlavou nad branku domácího brankáře. Z následného protiútoku domácích zachránil na poslední chvíli skluzem Štecher. O čtyři minuty později nařídil hlavní sudí nesmyslný přímý volný kop, domácí však nasměrovali míč pouze nad Kortusovu branku. V závěru utkání ještě mohli domácí vyrovnat, ale všechny šance již zůstali nevyužity.

Kosořice naštěstí tři body uhájily. Lysá naopak v Poděbradech prohrála, což nás vyneslo v tabulce na vedoucí pozici.

• Branky: 37. Bejda
  • Rozhodčí: Bělík
  • Kosořice:
  •   Kortus – Grus, Dědek (72. Krichebauer), Štecher, Poslt – Macháč, Bejda, Hromádko, Voleman – Antoš (90. Sedláček), Darmoš (46. Lener)

:: Fotky ze zápasu ::

Trnavan Rožďalovice - Sokol Kosořice 0:1