Datum: 02. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

Sokol Kosořice - AFK Sadská  1:1 (0:1)

Kosořice roli favorita nezvládly a po matném výkonu získaly alespoň bod.

Utkání hrané v horkém odpoledni začalo šancí hostujícího Hrdličky. Kosořice se nepoučily a o tři minuty později inkasovaly. Na míč z rohového kopu si zakřičel domácí brankář Kortus, hlavičkující Jirásek ho však předskočil a poslal Sadskou do vedení. V 16. minutě prohospodařil vyloženou šanci kosořický Jílek, to když  sám před gólmanem Bartákem po přihrávce Antoše mířil vedle levé tyče. Kosořice nezúročily i další dobrou příležitost, tentokrát centroval Darmoš a odražený míč nasměroval Macháč opět vedle. Brankář Sadské konečky prstů vytěsnil i následnou střelu Antoše po přihrávce Hromádka. Ve 27. minutě chybovala domácí obrana a unikající Telipský nastřelil tyč Kortusovy branky. Za pár minut prověřila Sadská znovu domácího gólmana, ten však dvěma dobrými zákroky změnu skóre nepřipustil.

Tři minuty uběhly ve druhém poločase, když hlavní sudí neodpískal jasný faul na Darmoše v pokutovém území. Domácí se dočkali v 66. minutě, odražený míč přihrál Sedláček Macháčovi, na jehož tečovanou střelu už brankář Barták nedosáhl - 1:1. Za deset minut dobře u velkého vápna Sadské zabojoval Poslt, ale přihrávka se Macháčovi svezla z nohy přímo do náruče hostujícího gólmana. Ten se zapotil i se střelou Hromádka, kterou s obtížemi kryl. Otočit výsledek mohl ještě v nastaveném čase kosořický Jílek, ten z přímého volného kopu mířil těsně nad.

• Branky: 66. Macháč - 8. Jirásek
  • Rozhodčí: Mrázek - Kaucký, Velebil