AFK Sadská - Sokol Kosořice  5:1 (4:0)

Kosořice měly během zimní přípravy k dispozici kolem sedmnácti hráčů, v prvním ostrém duelu bohužel šest hráčů chybělo a střídačka silně prořídla.

Hosté s cílem začít od začátku ze zabezpečené obrany začali hodně nedůsledně. Již ve druhé minutě se domácí úspěšně vydali na první zteč. Po rychlé akci a přihrávce před branku skóroval Hrdlička. Stejná akce se opakovala i v šesté minutě, osamocený Plot opět nedal Majzlanovi šanci. Hráči Kosořic měli v defenzívě den otevřených dveří, o sedm minut později tentokrát proti střele Hrdličky výborně zasáhl hostující brankář. Hráči Sadské se poté na několik minut zatáhli a čekali s čím vyrukuje soupeř. Kosořice nedokázaly na delší čas podržet míč, v soubojích byli domácí daleko důraznější a rychlým přechodem vyráželi do nebezpečných brejků. Ve 27. minutě opět v souboji Hrdlička - Majzlan byl úspěšnější gólman. O několik minut později však Plot přelstil několik hráčů, vysoký míč se snášel dolů a Kalina i v obležení obránců nůžkami zvýšil už na 3:0. Až ve 37. minutě si hosté připsali první střelu na branku, Jindrovi však trable nenadělala. Ještě před koncem poločasu přišly Kosořice snadno o míč a Hrdlička s přehledem proměnil své sólo.

Na začátku druhého poločasu mohl hned zkorigovat Mosiurczak, z dobré pozice však mířil nepřesně. I když hosté zvýšili úsilí, nedůrazem před vlastní brankou zahrozil Čapek a o chvíli později i Nedbal. Nakonec pátou branku vstřelil kosořický Grus ve snaze odhlavičkovat do bezpečí. Hosté i za tohoto stavu dále bojovali, i když o vítězi bylo téměř rozhodnuto. V 77. minutě po přihrávce Michala nebezpečně pálil Macháč, po dobrém presingu téhož hráče zůstal s míčem na chvíli osamocený Darmoš, ale mířil pouze do gólmana. Alespoň čestný úspěch zaznamenal v 87. minutě Darmoš po akci Mosiurczaka a centru Gruse.
  • Branky: 2. a 43. Hrdlička, 6. Plot, 36. Kalina, 62. Grus (vl.) - 87. Darmoš
  • Rozhodčí: Hejný - Jeništa, Matoušek