AFK Sadská - Sokol Kosořice  1:5 (0:2)

Porážka z minulého víkendu Kosořice správně nabudila a hosté také vstřelili šest branek, jednu však do vlastní sítě.

Kosořice na svého soupeře vletěly hned od začátku, již v deváté minutě skóroval Darmoš. Kortus rychle rozehrál od své branky, míč se dostal k Bejdovi, jeho následná klička byla zadáky Sadské zablokována. Míč se naštěstí dostal k Darmošovi, který střelou k tyči otevřel skóre. Domácí mohli ihned vyrovnat, poté co hosté ztratili ve středu hřiště míč a rychlou akci musel proti osamocenému útočníkovi řešit Kortus, následná dorážka mířila vysoko nad. V 15. minutě střílel z těžké pozice Antoš. Z následného rohového kopu se odražený míč dostal k Darmošovi a jeho projektil vyškrábl domácí brankář mimo své tyče. Ve 23. minutě se opět míč dostal za obranu na rozběhnutého útočníka, kterému odebral šanci z kopaček kosořický Štecher. O čtyři minuty později nahrál přesně hostující Štecher do vápna Volemanovi, na jehož střelu nemohl už domácí brankář reagovat - 0:2. Poté se po hezkém uvolnění Antošem řítil na domácí branku Macháč, střelu však namířil pouze do tyče. Ve 37. minutě hosté vybojovali u vápna míč, ale osamocený Macháč nedokázal prostřelit vyběhnuvšího gólmana Sadské. V závěru první půle ještě nevyužil své sólo Darmoš a tak se odcházelo do kabin za stavu 2:0 pro Kosořice.

Jako blesk z čistého nebe přišlo snížení na rozdíl jediné branky. Autorem byl však kosořický Dědek po nedorozumění s brankářem Kortusem. V 54. minutě zahrávali hráči Sadské přímý volný kop. Odražený míč putoval od Bejdy k Darmošovi, který přihrál lépe postavenému Volemanovi a bylo to opět o dvě branky. V zápětí neuspěl hostující Lener, ani o chvilku později ve skluzu Macháč. V 67. minutě se opakoval stejný scénář jako při třetí brance Kosořic. Domácí opět přišli o míč, rychlý útok po ose Bejda, Darmoš, Macháč využil Voleman a završil tak svůj hattrick. Minutu poté opět neuspěl osamocený Macháč proti gólmanovi Sadské. Pátou a nejhezčí branku přidal v 75. minutě Bejda. Darmoš přihrál Antošovi, jehož centr našel na vápně Bejdu, který technickou střelou vymetl pavučiny z domácí svatyně. V závěru utkání byl vyloučen hráč Sadské za nesportovní chování, domácí ještě dvakrát prověřili brankáře Kortuse, skóre už zůstalo neměnné.

• Branky: 51. Dědek (vl.) - 9. Darmoš, 27., 54., 67. Voleman, 75. Bejda
  • Rozhodčí: Brejník
  • Diváků: 80 (50 z Kosořic)